Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Targi artykułów konsumpcyjnych gift & lifestyle Middle East

przeczytano 1214

Drodzy Państwo,

zapraszamy do udziału w targach artykułów konsumpcyjnych gift & lifestyle Middle East, które odbędą się w dniach 14-16 grudnia br. w trzech głównych segmentach tematycznych: Giving, Dining i Lifestyle. Tegoroczny termin targów oznacza, że targi odbędą się podczas Światowej Wystawy Expo 2020 w Dubaju, mega wydarzenia, które ma przyciągnąć ponad 25 milionów odwiedzających.

Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (PARP) uruchomiła program Go to Brand EXPO 2020. Celem konkursu jest sfinansowanie promocji polskich marek produktowych na rynkach Zjednoczonych Emiratów Arabskich i innych krajów Zatoki Perskiej.

Zapraszamy do udziału w konkursie i sfinansowniu udziału w targach:
Projekty zgłaszane do Go to Brand EXPO 2020 muszą zamknąć się w kwocie 1 mln zł. Maksymalne dofinansowanie, o jakie mogą się starać mikro-, małe i średnie przedsiębiorstwa to kwota 455 650 zł, wymagany minimalny wkład własny wynosi 15%. wartości projektu. Oznacza to, że w ramach konkursu firma może uzyskać do 85% dofinansowania.

Firmy, które wykorzystały wcześniej środki z pomocy "de minimis" mogą wziąć udział w konkursie. Szczegóły znajdą Państwo na stronie Go to Brand EXPO 2020

UWAGA!
Koniec przyjmowania wniosków 29 marca 2021 o godz. 16,00.

W przypadku pytań proszę o kontakt: tel. 22 4943 201 lub pod adres dorota.idzikowska@poland.messefrankfurt.com

Z pozdrowieniami i życzeniami zdrowia,

Dorota Idzikowska
Targi Frankfurt
Przedstawicielstwo w Polsce

ul. Bohdanowicza 21 lok. 21   02-127 Warszawa   Tel: 22 4943 201   mail: info@poland.messefrankfurt.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też