Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
TARGI

Targi Jubinale CHRISTMAS 14-15.11.2023r.

przeczytano 481

ZIMOWA EDYCJA TARGÓW JUBINALE

Jubinale CHRISTMAS to magiczne miejsce, gdzie spotykają się Kupcy z wyjątkowymi produktami jubilerskimi.

Data targów: 14-15.11.2023

Miejsce: EXPO Kraków

JUBINALE Christmas to dwudniowe targi skierowane do branży jubilerskiej i zegarkowej. Odbywają się tuż przed okresem wzmożonej aktywności handlowej przed Świętami Bożego Narodzenia, dając możliwość producentom i dystrybutorom na zaprezentowanie świąteczno-sylwestrowych kolekcji.

Mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą transakcji pomiędzy producentami i dystrybutorami, a właścicielami sklepów, salonów, galerii oraz hurtowni i sklepów internetowych.

Odwiedzający targi mają możliwość nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą przygotowaną przez wystawców z Polski i z zagranicy, ale także na miejscu dokonać bezpośrednich zakupów i profesjonalnie przygotować się do przedświątecznej sprzedaży.

Zapraszamy zatem wszystkich chcących jak najlepiej wykorzystać złoty okres handlowy w roku. Po prostu… nie może Was zabraknąć na Jubinale CHRISTMAS!

Jeśli Twoja firma oferuje wyjątkowe pierścionki, naszyjniki, kolczyki, bransoletki czy jakiekolwiek inne wyroby jubilerskie, to serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Aby zgłosić swoją obecność na targach lub dowiedzieć się więcej, prosimy o kontakt pod adresem: info@jubinale.com lub telefonicznie pod numerem +48 58 520 90 99.

Podzielcie się tą wiadomością ze znajomymi, którzy mogą być zainteresowani uczestnictwem! Niech tegoroczne JubinaleCHRISTMAS będzie jeszcze bardziej magiczne dzięki Waszej obecności!

Do zobaczenia na targach Jubinale CHRISTMAS!

#JubinaleChristmas #TargiJubilerskie #NajlepszaBiżuteria #MagiaŚwiąt #WyjątkowiJubilerzy

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też