Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Wystawa AMBER ROUTE- Yu-Chen Tseng w Galerii MSB

przeczytano 940

Serdecznie zapraszamy na wystawę "Amber route", na której zostanie zaprezentowana biżuteria artystyczna z bursztynem autorstwa Yu-Chen Tseng.

Yu-Chen Tseng jest laureatką Bursztynowej Nagrody MSB podczas JOYA BARCELONA ART&OBJECT 2020, jej broszka "On the road 2", została wybrana przez jury złożone z członków MSB.

Yu-Chen Tseng jest studentką Narodowego Uniwersytetu Sztuk Pięknych Taiwanu w katedrze Projektowani i Rzemiosła Artystycznego.

Artystka zafascynowana jest procesem tworzenia i przenikania linii - codziennych ścieżek - dalekich dróg.  W jej pracach odzwierciedlona jest ta fascynacja, w której to wykonane w srebrze elementy łączą się ze sobą, regularne i nie regularne linie oplatają bursztyn, który w każdej pracy znajduje się w centrum kompozycji. Dzięki bursztynowej nagrodzie MSB powstała niezwykle ciekawa i poetycka kolekcja młodej artystki, którą z wielką przyjemnością prezentujemy w Galerii MSB.

Więcej o nagrodzonej oraz konkursie można przeczytać tu:

https://www.instagram.com/yuchensj/

https://www.amber.org.pl/aktualnosci/128/bursztynowa-nagroda-msb--joya-barcelona-2020

https://issuu.com/internationalamberassociation/docs/bursztynisko._the_amber_magazine._no._45_ebook/94

Wernisaż: 17.12.2021, godz. 18:00 (w związku z pandemią COVID-19 obowiązuje limit osób przebywających w Galerii, prosimy o zapisy: office@amber.org.pl)
Czas trwania: 17.12.2021- 11.02.2022
Miejsce: Galeria MSB
Kuratorka wystawy: Małgorzata Siudak

żródło: Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też