Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Trendy jubilerskie 2021 roku

przeczytano 1980

Trendy jubilerskie 2021 roku są już wyznaczane przez profesjonalistów z branży jubilerskiej, twórców trendów i celebrytów. Tegoroczny rok będzie dotyczył złota, srebra, dużych łańcuchów i kamieni szlachetnych. Również uwielbiany przez cały czas diament zdobędzie tron w świecie biżuterii. Trendy jubilerskie przyniosą nowy początek wszystkim miłośnikom i eksporterom biżuterii.

Różne kolekcje ukazują szczegółowe rzemiosło jubilerów. Istanbul Jewelry Show jest gotowe do zaprezentowania trendów jubilerskich 2021 roku. Największe tureckie targi jubilerskie gromadzą wszystkich ważnych producentów kamieni, jubilerów, eksporterów biżuterii i wielu innych profesjonalistów. Przed pokazem ważne jest, aby poznać trendy jubilerskie w 2021 roku, aby mieć szerokie wyobrażenie o przedmiotach, które zostaną wystawione na nadchodzącym pokazie biżuterii. Eksperci prognozują, że w tym roku głównymi atrakcjami będą perły, złoto, kamienie szlachetne i diamenty.

Perła w całej biżuterii 2021 będzie rokiem pereł.

Ten elegancki i piękny kamień to jeden z najmodniejszych elementów tego roku. Perła zostanie połączona ze złotem, aby podkreślić jej elegancję. Kolczyki z pereł i bransoletki z pereł na złocie należą do najpopularniejszych biżuterii celebrytów. Na różne kawałki nanoszone będą zarówno perły o idealnym kształcie kulistym, jak i o nieregularnych kształtach.

Niedopasowane kolczyki.

Niedopasowane kolczyki nadadzą noszącemu niepowtarzalny styl. Kolczyki wykonane są głównie ze złota i kamieni szlachetnych. Kluczem do tego trendu jubilerskiego w 2021 roku jest posiadanie dwóch różnych stylów na obu kolczykach. Podczas gdy jeden może mieć ekstrawagancki złoty grawer, druga para będzie prosta.

Podwójny łańcuszek ze złotem lub srebrem

Złoty podwójny łańcuszek to jeden z najnowszych trendów w 2021 roku. Wiele celebrytów ma złote lub srebrne podwójne łańcuszki. Przeplatany wzór można zobaczyć na naszyjnikach, a także bransoletkach i kolczykach. Kluczem do tego trendu w biżuterii są połączone ze sobą ogromne łańcuchy. Łańcuchy mogą składać się ze złota lub srebra. Mimo to spektakularne złote naszyjniki zdobią eleganckie szyje.

Bransoletki z kamieniami szlachetnymi

Rubin, szafir, szmaragd i inne kamienie szlachetne, o których możesz pomyśleć, należą do trendów jubilerskich 2021 roku. Kamienie szlachetne nadają bogaty wygląd każdej biżuterii. Niezależnie od tego, czy jest to kolczyk, czy pierścionek, te kamienie będą hojnie używane. Wielkie kamienie szlachetne będą głównym elementem całego stylu. Te kamienie będą używane jako centralny punkt całej biżuterii.

Biżuteria srebrna

Srebro standardowe zawsze było jednym z popularnych materiałów w biżuterii. W tym roku srebro będzie miało jeden z najlepszych lat. Ze względu na łatwość użytkowania i prosty wygląd biżuteria srebrna pasuje niemal na każdą okazję. Duże, srebrne bransoletki zostaną połączone z letnim lookiem. Również srebrne naszyjniki będą najbardziej preferowanymi egzemplarzami 2021 roku.

Długie naszyjniki z wisiorkami

Trendy jubilerskie 2021 roku pokazują, że naszyjniki stają się coraz dłuższe z ogromnymi wisiorkami na końcu. Chociaż te naszyjniki są głównie wykonane ze złota, istnieją również różne przykłady ze srebrem. Najważniejszym punktem tego trendu jest bardzo długi złoty łańcuszek i ogromna zawieszka na końcu.

Szczegółowe grawerowanie złota

W poprzednich latach grawerowanie w złocie nie było preferowane ze względu na imponujący wygląd. Ale w 2021 roku wspaniałe style biżuterii są nowymi trendami. Projektanci i użytkownicy uważają, że im większy, tym lepszy, a im więcej szczegółów, tym lepiej. Dlatego trendy jubilerskie 2021 roku mają szczegółowe grawerowanie złota w prawie wszystkich egzemplarzach. Praca ręczna zostanie podkreślona złotymi kawałkami. W szczególności szczegółowe złote bransoletki będą hitem całego 2021 roku.

Diament nadal jest królem i królową

Epoka diamentu nigdy się nie kończy. Diamenty były i będą najlepszym przyjacielem wszystkich kobiet. W tym roku biżuteria męska oprócz biżuterii damskiej ma diamenty. Diamenty będą widoczne nawet w codziennych sztukach. Prostota tych błyszczących kamieni dopełni styl i dodatkowo podkreśli stylowe elementy.

Istanbul Jewelry Show to najważniejsza międzynarodowa wystawa biżuterii organizowana w Stambule. Jubilerzy z całego świata zbierają się w CNR Expo, Istanbul Fair Center, aby zaprezentować swoje najlepsze produkty jubilerskie. To wyjątkowa szansa dla każdego biżuteryjnego profesjonalisty na podążanie za trendami sezonu. Zajmij swoje miejsce na Istanbul Jewelry Show już teraz i ciesz się przywilejem oglądania najnowszych produktów firm jubilerskich.

Zapraszamy na Targi:

Istanbul Jewelry Show - May | 27 - 30 May 2021

Istanbul Jewelry Show - October | 7- 10 October 2021

Venue | CNR Expo, Istanbul Fair Center

Uznane za jedną z pięciu najlepszych wystaw biżuterii na świecie - pierwszą i jedyną wyspecjalizowaną międzynarodową wystawę biżuterii w Turcji, Istanbul Jewelry Show odbędzie się w dniach 27-30 maja 2021 r. W CNR Expo, Istanbul Fair Center po raz pięćdziesiąty.

ŻRÓDŁO: ILS Blog

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też