Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

JUBINALE Christmas 8-9.11.2022

przeczytano 771

Świąteczne Targi Biżuterii Jubinale CHRISTMAS 2022

JUBINALE Christmas to dwudniowe targi skierowane do branży jubilerskiej i zegarkowej. Odbywają się tuż przed okresem wzmożonej aktywności handlowej przed Świętami Bożego Narodzenia, dając możliwość producentom i dystrybutorom na zaprezentowanie świąteczno-sylwestrowych kolekcji.

Mają charakter stricte biznesowy i są doskonałą platformą transakcji pomiędzy producentami i dystrybutorami, a właścicielami sklepów, salonów, galerii oraz hurtowni i sklepów internetowych.

Odwiedzający targi mają możliwość nie tylko zapoznać się z bogatą ofertą przygotowaną przez wystawców z Polski i z zagranicy, ale także na miejscu dokonać bezpośrednich zakupów i profesjonalnie przygotować się do przedświątecznej sprzedaży.

Zapraszamy zatem wszystkich chcących jak najlepiej wykorzystać złoty okres handlowy w roku. Po prostu… nie może Was zabraknąć na Jubinale CHRISTMAS!

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

DLA ODWIEDZAJĄCYCH - to ostatnia szansa, aby zaopatrzyć swoje sklepy w świąteczno-noworoczny asortyment wyjątkowej biżuterii i produktów proponowanych przez zaufanych wystawców.
Więcej...

DLA WYSTAWCÓW - to wyjątkowa okazja na bezpośrednią sprzedaż produktów swoim stałym oraz nowym kontrahentom jeszcze w tym roku. Nie czekaj, zgłoś swój udział!
Więcej...
TERMIN TARGÓW - 8-9.11.2022 (wtorek, środa) 

MIEJSCE TARGÓW - EXPO Kraków, Galicyjska 9. 

ZAKRES TEMATYCZNY - biżuteria złota, srebrna, bursztynowa, designerska, modowa, kamienie, półfabrykaty i wiele innych, wszystko w bezpośredniej sprzedaży.

żródło;jubinale.com.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też