Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM 24-26 czerwca 2021

przeczytano 1461

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM to innowacyjne przedsięwzięcie wystawiennicze w formule online, a jednocześnie platforma cyfrowaumożliwiająca podtrzymywanie aktywności biznesowej w sieci: nawiązywanienowych kontaktów handlowych, prezentowanie premierowych kolekcji, przeprowadzanie aukcji, przyjmowanie zamówień, realizacja spotkań w formule matchmaking’u, sprzedaż produktów i usług.


AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM ma szansę stać się ważnym narzędziem wspomagającym tradycyjne kontakty handlowe, nie tylko w pandemicznym roku 2021, ale także jako hybrydowe uzupełnienie tradycyjnych targów w najbliższej przyszłości oraz interaktywny katalog wystawców, pozwalający odnaleźć kontrahentów przez cały rok.

Oprócz rozwiązań handlowych i transakcyjnych - połączonych w kompleksowy moduł e-commerce AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM zawierać będzie również ekspercki portal wiedzy o designie, trendach marketingowych, wydarzeniach artystycznych i naukowych związanych z bursztynnictwem i złotnictwem, prezentacje sylwetek autorów oraz ich dokonań, wyniki konkursów projektowych, wystaw i pokazów mody. Przy jego pomocy możliwa będzie również organizacja profesjonalnych konferencji, sympozjów, kursów, szkoleń, wykładów i prezentacji w najwyższym standardzie audiowizualnym.

AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM - targi i platforma cyfrowa - ma szansę stać się ważnym narzędziem wspomagającym tradycyjne kontakty handlowe, nie tylko w pandemicznym roku 2021, ale także jako hybrydowe uzupełnienie tradycyjnych targów w najbliższej przyszłości oraz interaktywny katalog wystawców, pozwalający odnaleźć kontrahentów przez cały rok. 

W ostatnim tygodniu czerwca spotykamy się ONLINE podczas AMBERIF VIRTUAL SHOWROOM

Żródło:www. amberif.amberexpo.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też