Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

JUBINALE 14. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków

przeczytano 1373

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 14. edycja targów odbędzie się w dniach 1-3.07.2021 roku, w obiekcie TAURON Arena Kraków przy ul. Stanisława Lema 7 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera tutaj z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy, Austria ale również z takich krajów jak Chiny czy Australia. Międzynarodowość targów JUBINALE jest ich bardzo mocną stroną, zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie jest niezwykle ważne. 

Zwykle na targach JUBINALE blisko 200 wystawców przedstawia swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składają zamówienia i dokonują zakupów. 

Na targach JUBINALE można zapoznać się z nowościami ze wszystkich sektorów branży jubilerskiej oraz zegarkowej: biżuteria złota i srebrna, biżuteria z bursztynem i innymi kamieniami szlachetnymi, biżuteria designerska i lifestylowa, kamienie, zegarki i zegary, opakowania, narzędzia i maszyny, stowarzyszenia, organizacje, prasa branżowa oraz inne. Jest to zatem idealne miejsce wymiany doświadczeń, spotkań dla stałych partnerów biznesowych, poznanie nowych możliwości i zawarcie korzystnych transakcji handlowych.

To właśnie w Krakowie cała branża spotyka się by rozmawiać o wyzwaniach jakie stoją przed przedsiębiorcami oraz podzielić się doświadczeniem i wiedzą. Targi JUBINALE to niezwykła okazja by być zawsze na czasie w dynamicznie zmieniającym się świecie biżuterii i zegarków. Od kilku lat targom JUBINALE towarzyszą szkolenia i seminaria prowadzone przez doświadczonych trenerów, które świetnie wspierają i inspirują do rozwoju na poziomie biznesu.

Atrakcyjne położenie Krakowa sprzyja dotarciu wszystkim zmotoryzowanym jak również tym, którzy zechcą skorzystać z linii lotniczych, ponieważ w niedalekiej odległości od Centrum mieści się lotnisko Kraków Balice.

Zapraszamy do Krakowa na poszukiwanie idealnych partnerów dla Państwa firmy. Poznaj najnowsze trendy, skorzystaj z najlepszych ofert branżowych oraz odwiedź jedno z najpiękniejszych miast Europy.

Przydatne informacje

Godziny otwarcia targów dla zwiedzających:

    1. lipca w godz. 10:00-18:00

    2. lipca w godz. 10:00-18:00

    3. lipca w godz. 10:00-16:00 (wejście tylko do godz. 15.00).
 

JAK DOTRZEĆ NA TERENY TARGOWE
Adres: TAURON Arena Kraków ul. Stanisława Lema 7, 31-571 Kraków, Poland

GPS: 50°04’07.0″N 19°59’29.4″E (mapa Google)


TAXI:
Podczas trwania targów JUBINALE, polecamy Państwu korzystanie z:

RADIO TAXI MPT – tel. 19663, tel. +48 12 647 20 42

Radio Taxi MPT – tel. 19663, tel. +48 12 647 20 42iCar Taxi Kraków – tel. 12 653 55 55

Radio Taxi WAWEL Kraków – 12 19 666

Taxi Kraków – 12 649 89 98

Radio Taxi Mega – 12 19 625

Radio Taxi – 12 19 191


IDENTYFIKATOR
Bezpłatny imienny identyfikator możecie Państwo odebrać na miejscu w Punkcie Rejestracji Kupców. Możecie Państwo również w systemie www.e.jubinale.com przygotować i wydrukować dla całego zespołu Karty Rejestracyjne, które po okazaniu dowolnego dokumentu potwierdzającego tożsamość wymienicie na miejscu na imienne identyfikatory.


PARKING
Na terenie TAURON Areny obowiązuje opłata parkingowa – 8 PLN brutto / za wjazd.


BANKOMAT
Mieści się przy Centrum Handlowym M1 (Al. Pokoju 67, 31-580 Kraków).


RESTAURACJA
Restauracja oferuje Państwu szeroki wybór dań i przekąsek zarówno ciepłych na miejscu jak i zimnych na wynos. Restauracja otwarta jest przez wszystkie dni targów w godzinach 10:00 – 18:00.


SZATNIA
Bezpłatna szatnia, gdzie zostawić można okrycie, parasol, torbę czy walizkę zlokalizowana jest w pobliżu punktu rejestracji.


BEZPŁATNE WI-FI
Dla wygody zwiedzających w przestrzeni wystawy „Moim Zdaniem…”, można skorzystać z bezpłatnego dostępu do Wi-Fi.


BEZPŁATNA APLIKACJA (Android)
Wygoda i oszczędność czasu. Plan hali, lista wystawców, czy przydatne informacje i telefony teraz w zasięgu Twojego telefonu. Aplikacja jest dostępna w sklepie Play – pobierz

Do zobaczenia w Krakowie!

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też