Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Targi AMBERIF Autumn 2023 dobiegły końca!

przeczytano 447

Targi AMBERIF Autumn 2023 dobiegły końca! W dniach 26-28 października w AMBEREXPO ponad 110 wystawców z 10 krajów spotkało się z gośćmi z blisko 40 krajów.

Mimo branżowego charakteru wydarzenia, jesienna edycja targów bursztynu i biżuterii AMBERIF otwarta jest także na publiczność. Odwiedzający mogli obejrzeć premierowe kolekcje, prawdziwie jubilerskie dzieła i bursztyn w najróżniejszych odsłonach. Swoje projekty prezentowały polskie i zagraniczne firmy, ale też młodzi początkujący projektanci i czołówka rodzimych artystów. Na stoiskach oprócz biżuterii znalazły się też produkty dekoracyjne i rzeźby, a także meble.
Targowi goście z zainteresowaniem przyglądali się także wystawom biżuterii zorganizowanym przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników i ASP Wrocław. Przejść obojętnie nie można było także obok wystawy sukien z ogólnopolskiego konkursu modowego ,,Czarne na białym”.
Pierwszego dnia wydarzenia uczestnicy mogli obejrzeć i wysłuchać branżowych prezentacji. Dodatkowo w piątek odbyło się szkolenie z zakresu e-commerce, które cieszyło się zainteresowaniem wśród jubilerów oraz bursztynników, ale też osób zajmujących się sprzedażą i marketingiem. Codziennie można było podziwiać sposób szlifowania bursztynu, a nawet spróbować swoich sił w tej sztuce. Nowością jesiennej edycji była też strefa napraw, w której zupełnie za darmo wskrzeszano i przywracano dawny blask pozostawionym w niej biżuteryjnym skarbom.
113 wystawców odwiedzili goście z 36 krajów, m.in. z Hiszpanii, Wielkiej Brytanii, Szwecji, ale też z Chin, Turcji i Zjednoczonych Emiratów Arabskich. Kolejna edycja już teraz zapowiada się jeszcze liczniej. AMBERIF Spring odbędzie się w dniach 21-23.03.2024.

Żródło: Więcej informacji pojawi się już wkrótce na: www.amberif.pl oraz www.facebook.com/amberif

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też