Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

50 lat INHORENTA 16-19 luty 2024 R.

przeczytano 424

50 lat młodych i lepszych niż kiedykolwiek to temat przewodni nadchodzącej, rocznicowej edycji INHORGENTA, która odbędzie się w dniach 16–19 lutego 2024 r.

INHORGENTA jest wizytówką branży i kluczem do otwarcia nowych rynków od 1974 roku. Jubileuszowa edycja INHORGENTA odbędzie się w dniach 16-19 lutego 2024 roku z dużym programem wspierającym.

Czas zmian
INHORGENTA rozpoczęła swoją działalność w 1974 roku jako „I Międzynarodowe Targi Zegarków, Biżuterii, Kamieni Jubilerskich i Wyrobów Srebrnych” i od samego początku odniosła sukces. Stało się tak, ponieważ branża chciała stworzyć własne, dedykowane targi dla Niemiec i Europy. Szansa dla Messe München. Dr Gabriele Weishäupl, jako rzeczniczka prasowa, nadała targom nazwę, zainspirowaną łacińskimi terminami „gemma” oznaczający kamień szlachetny, „aurum” oznacza złoto, „argento” oznacza srebro, „hora” oznacza godzinę i oczywiście „w 'dla międzynarodowych.

INHORGENTA szybko stała się kluczem do otwarcia nowych rynków, także dzięki temu, że w międzyczasie zatrudniała około 1000 pracowników w ponad 130 krajach na całym świecie. Od momentu powstania INHORGENTA gości na całym świecie, a wystawcy z całego świata prezentują swoje najnowsze dzieła. Międzynarodowy charakter targów INHORGENTA odzwierciedlają wystawcy ze wszystkich stron świata.

Od tego czasu targi gościły nie tylko wszystkie ważne kraje, ale także prawie wszystkie wielkie nazwiska w branży. Od 1998 roku mieści się w nowym centrum wystawienniczym z najnowocześniejszymi zabezpieczeniami i pierwszorzędną infrastrukturą.

„Jako wiodąca platforma biznesowa w Europie, INHORGENTA skupia właściwych ludzi. Chęć spotkań, wymiany zdań i autentycznego luksusu niezależnych marek otwiera wiele nowych możliwości” – mówi Stefanie Mändlein, dyrektor wystawy, z optymizmem patrząc w przyszłość.

W 2024 r. będziemy należycie uczcić 50. rocznicę sukcesów
Kiedy w 1974 roku zakładano firmę INHORGENTA, Monachium przeżywało świt nowej ery i wyrosło na ultranowoczesną, międzynarodową metropolię lifestylową: niedawno otwarty Olympic Park gościł mecze Pucharu Świata w piłce nożnej, oferował najnowocześniejszą sieć transportu publicznego, jakiejkolwiek europejskiej metropolii i był epicentrum rodzącej się ery disco popu.

Od momentu założenia wielkie gwiazdy, takie jak piosenkarz Udo Jürgens, zdobywca Oscara Sir Peter Ustinov, zwyciężczyni Eurowizji Lena Meyer-Landruth czy niemieckie wschodzące gwiazdy, takie jak Vincent Weiss czy Leony, a także ikona modelki Nadja Auermann bawią się na wydarzeniach INHORGENTA. W roku rocznicowym 2024 ponownie pojawią się tam wielkie nazwiska i gwiazdy.

Z okazji 50. rocznicy swojego istnienia w 2024 r. INHORGENTA będzie bardziej nowoczesna i przyszłościowa niż kiedykolwiek: z ultranowoczesnym nowym wyglądem i klimatem autorstwa międzynarodowej gwiazdy projektanta Mirko Borsche, spektakularną nową lokalizacją i programem INHORGENTA AWARD, trzema specjalnymi wystawami rocznicowymi i wiele innych atrakcji w programie towarzyszącym.

Wizjonerski pałac pokazowy jako nowa atrakcja z okazji 50. rocznicy INHORGENTA zostanie przyznana INHORGENTA AWARD
będzie obchodzony w nowej lokalizacji – Showpalast Monachium. Zaprojektowane przez znaną  firmę architektoniczna Graft, Showpalast zasługuje na swoją nazwę. Jako jeden z największych
scenach w Europie, to idealne miejsce na ceremonię wręczenia nagród.
Nowa kategoria: Luksusowy Zegarek Roku
Gala NAGRÓD, podczas której zaprezentują się najlepsi przedstawiciele branży, odbędzie się dnia
Sobota, 17 lutego 2024 r. i zapowiada się spektakularnie.
Nagrody zostaną przyznane w sumie w dziewięciu różnych kategoriach, w tym w nowej
kategorii „Luksusowy Zegarek Roku”, która obejmuje mechaniczne zegarki na rękę
cena detaliczna wynosząca 5000 EUR lub więcej. Najwyższej klasy międzynarodowe jury przyzna nagrody za najlepsze wyroby jubilerskie, zegarki, kamienie jubilerskie, indywidualne koncepcje, projektanci i nowicjusze roku.
Do tegorocznego jury dołączy londyński projektant biżuterii Stephen Webster i Zurab Zazashvili, założyciele swisswatches-magazine.com.
Wnioski można składać natychmiast za pośrednictwem portalu internetowego. Data zamknięcia dla rejestracji upływa 31 stycznia 2024 r.
Opłata za uczestnictwo wynosi 399 EUR dla wystawców i 499 EUR dla osób niebędących wystawcami.
Udział w kategorii „Design Nowicjusz Roku” jest bezpłatny.
Oficjalny partner wysyłkowy ParcelBroker zapewnia bezpłatną i ubezpieczoną wysyłkę do oraz ze spotkania jury dla wszystkich kategorii na całym świecie.

Wieczór będący klasą samą w sobie!
Uroczysty wieczór poprowadzi znany duet prezenterów telewizyjnych Rebecca Mir i Christian Düren. Pięćset gości, w tym przedstawiciele branży
eksperci, jubilerzy, przedstawiciele marek, gwiazdy i przedstawiciele mediów, oczekuje się, że wezmą udział w wydarzeniu. Na Gali NAGRÓD zwycięzcy każdego z nich
Kategoria zostanie ogłoszona spośród trzech nominowanych w każdej kategorii. Poza tym najwyższej klasy oferowany będzie program muzyczny, któremu towarzyszy trzydaniowe menu 
z Käfer Feinkost.
Dostępne są bilety na galę od 295 € za osobę i pakiety korzyści
Teraz.
Więcej informacji na temat nagrody i INHORGENTA: www.inhorgenta.com
O INHORGENCIE
INHORGENTA, wiodąca europejska platforma biżuterii, zegarków i kamieni szlachetnych, to porządek i
platforma komunikacyjna dla branży i odzwierciedla rynek w całej jego różnorodności. Rozłożony na sześć
halach Messe München wystawcy z całego świata zaprezentują swoje najnowsze dzieła.
Dzięki szerokiemu programowi wspierającemu, obejmującemu NAGRODĘ INHORGENTA i
Targi TRENDFACTORY MUNICH oferują dogłębny przegląd międzynarodowych trendów i
rozwój. W 2023 roku targi zgromadziły 802 wystawców z 38 krajów i około 24 000
gości z 90 krajów do Monachium. Kolejne targi INHORGENTA MUNICH odbędą się już w lutym
16–19 2024 r.
Messe Monachium
Messe München to jeden z wiodących organizatorów wystaw na świecie, posiadający ponad 50 własnych wystaw
targi dóbr kapitałowych, dóbr konsumpcyjnych i nowych technologii. Co roku łącznie ponad
50 000 wystawców i około 3 miliony odwiedzających bierze udział w ponad 200 wydarzeniach na wystawie
centrum w Monachium, w ICM – Internationales Congress Centre München i MOC
Veranstaltungscenter München, a także za granicą.
Wraz ze swoimi spółkami zależnymi Messe München organizuje targi w Chinach, Indiach,
Brazylia, Rosja, Afryka, Turcja i Wietnam. Dzięki sieci stowarzyszonych firm w Europie,
Azji i Ameryki Południowej oraz około 70 biur na całym świecie w ponad 100 krajach,
Messe München ma zasięg globalny.

żródło: https://inhorgenta.com

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też