Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Finansowanie dla start-upów

przeczytano 2342

Na warszawskich targach GOLD-EXPO zaprezentowano listę nagrodzonych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej, w większości uczniów znakomitych polskich szkół kształcących w zawodach jubilerskich i około jubilerskich.

Część absolwentów tychże szkół niewątpliwie wkrótce rozpocznie dalszą edukację na studiach, bądź postara się o interesujące zatrudnienie, ale część pokusi się o założenie własnej firmy pod własnym szyldem. Dla takich właśnie osób dedykujemy cykl artykułów na temat finansowania dla start-upów.

W dzisiejszym artykule prezentujemy preferencyjne pożyczki na założenie firmy, które oferuje Kujawsko-Pomorski Fundusz Pożyczkowy, przy czym należy zaznaczyć, że podobne rozwiązania oferują również odpowiednie  instytucje w innych województwach kraju.

 

Pożyczki na założenie firmy

 

W ramach projektu „Pożyczki dla przedsiębiorczych” KPFP oferuje  mikropożyczki do 50 000    na dowolny cel związany z uruchomieniem działalności gospodarczej, w tym np. pracowni jubilerskiej, studia projektowego, fotograficznego, itp.

Oprocentowanie preferencyjne:  0,5% w skali roku

Mikropożyczkę mogą otrzymać osoby zamierzające założyć własną działalność gospodarczą, które:

  • mieszkają na obszarze województwa kujawsko-pomorskiego
  • na 12 miesięcy przed przystąpieniem do projektu nie posiadały zarejestrowanej działalności gospodarczej

Działalność gospodarczą można zarejestrować najwcześniej po zakwalifikowaniu się do udziału w projekcie, jednakże zaleca się rejestrację działalności gospodarczej dopiero po otrzymaniu decyzji pożyczkowej.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dla pożyczki w kwocie 50.000 zł spłacanej przez 60 m-cy wynosi 0,5012%

Projekt „Pożyczki dla przedsiębiorczych” jest współfinansowany ze środków Unii
Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Więcej informacji

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też