Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie dla Programu Inteligentny Rozwój 2018

przeczytano 2107

Opublikowana została pierwsza wersja harmonogramu naborów wniosków o dofinansowanie dla Programu Inteligentny Rozwój 2018. 

Nabory wniosków w ramach poszczególnych konkursów będą prowadzone przez Narodowe Centrum Badań i Rozwoju, Ministerstwo Rozwoju, Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, Bank Gospodarstwa Krajowego oraz Ośrodek Przetwarzania Informacji.

W przyszłym roku przedsiębiorcy będą mogli skorzystać m.in. z bonów na innowacje dla MŚP, ochrony własności przemysłowej, wsparcia w dostępie do rynku kapitałowego i promocji marek produktowych w ramach Go to brand.

Go to brand wspiera promocję zarówno wyrobów, jak i usług, które mają szansę stać się rozpoznawalne na rynkach zagranicznych. Mikro, małe lub średnie przedsiębiorstwa mogą dostać nawet 850 tysięcy złotych na udział w targach, wystawach, misjach gospodarczych lub konferencjach zagranicznych. W ramach dofinansowania sfinansować można również  koszty konsultanta, który doradzi jak wypromować firmę za granicą.

 

Harmonogram naborów wniosków o dofinansowanie

dla Programu Inteligentny Rozwój na 2018 rok

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też