Rodent Narzędzia Złotnicze Tadeusz Bugała

Rodent od ponad 70 -ciu lat producent narzędzi i maszyn dla jubilerów. Nasza oferta jest skierowana do dużych producentów biżuterii, jak również do indywidualnych artystów złotników.Adres:
Rodent Narzędzia Złotnicze Tadeusz Bugała
Sadowa 68/70
05-802 Pruszków k/ Warszawy
woj.: mazowieckie

Pozostałe dane:
Tel.: 22/758 83 56 wew. 24 klienci krajowi Jędrzej Zdziarski
Drugi tel.: 22/758 83 56 wew. 23 klienci zagraniczni Bartłomiej Hamerlak
E-mail : jz@rodent.pl
Drugi e-mail : bh@rodent.pl

W Internecie:
http://rodentsklep.pl/
http://rodent.pl/

Branże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Sprzęt jubilerski
  • Narzędzia i akcesoria
  • Pozostałe wyposażenie
  • Maszyny jubilerskie

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Rodent od ponad 70-ciu lat jest producentem narzędzi i maszyn dla jubilerów.Nasza oferta jest skierowana do dużych producentów bizuterii, jak również do indywidualnych artystów - złotników,którzy chcą wyposażyć swoje miejsce pracy w profesjonalne narzędzia i urządzenia.Bogate zaplecze produkcyjne i wykwalifirkowana kadra pracowników umożliwia wykonywanie indywidualnych  projektów i jednorazowych zleceń. 70% naszej produkcji stanowi export-głownie do krajów Europy zachodniej. Rozwija się również sprzedaż do krajów Rosji i Ukrainy.

Rodent współpracuje z wszystkimi znaczącymi firmami niemieckimi i szwajcarskimi.Nasze wyroby można również znależć w katalogach niektórych firm amerykańskich.

To wszystko może posłuzyć naszym potencjalnym odbiorcom za dowód gwarancji jakości, solidności i stabilności naszej firmy.


TAGI:
narzedzia Rodent przyrzady-ogolnego-zastosowania odlewanie lutowanie obrobka-cieplna stoly-zlotnicze-z-wyposazeniem linia-do-produkcji-obraczek grawerowanie chemia urzadzenia-do-mycia topienie polerowanie szlifowanie opakowania