NIKA BIJU Dominika Długosz

Firma Nika Biju powstała w 2019 r. Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, kontynuującym tworzenie biżuterii artystycznej. Od dzieciństwa podpatrywałam sztukę rzemiosła i marzyłam o własnej pracowni, toteż mam nadzieję że z czasem i ja przekażę ją dalej.Adres:
NIKA BIJU Dominika Długosz
Odrodzenia 22a /-
42-221 Częstochowa
woj.: śląskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 600 70 20 29
E-mail : kontakt@nikabiju.pl

W Internecie:
http://nikabiju.plBranże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Twórca unikatowej biżuterii

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Firma Nika Biju powstała w 2019r. a nazwa marki powstała od mojego imienia  Dominika, w skrócie Nika i biżuteria. Jestem trzecim pokoleniem w rodzinie, kontynuującym tworzenie biżuterii artystycznej. Pierwszy był mój dziadek - Eugeniusz Gawlak, to on zaszczepił pasję tworzenia i przekazał ją mojemu tacie - Jackowi Gawlakowi który wraz z moją mamą Marią wspólnie od ponad 50 lat rozwijają się w branży złotniczej.

Uczę się od moich rodziców, ojca - Mistrza Złotnictwa, Złotnika Roku 2018, Nauczyciela sekcji złotniczej w ZSP  - i choć dopiero zaczynam przygodę, to od dzieciństwa podpatrywałam sztukę rzemiosła i już w szkole podstawowej marzyłam o własnej pracowni, toteż mam nadzieję że z czasem i ja przekażę ją dalej.  „Autorska biżuteria artystyczna - to rodzinna tradycja i wspólna pasja ”

Subtelna i oryginalna biżuteria artystyczna Nika Biju powstaje z ręcznie emaliowanych motywów, których symbolika nawiązuje do wyrażania ludzkich uczuć i emocji. 

 


TAGI:
autorska-buzuteria-artystyczna-bizuteria