P.A.T. BUGAŁA sp. z o.o.

Firma P.A.T. Bugała została założona w 1991 jako niewielka spółka rodzinna, skupiająca się głównie na zaopatrywaniu złotników w narzędzia i proste maszyny do produkcji i naprawy biżuterii.Adres:
P.A.T. BUGAŁA sp. z o.o.
Legionów 100
42-200 Częstochowa
woj.: dolnośląskie

Pozostałe dane:
Tel.: +48 34 368 24 46
E-mail : pat@pat.net.pl

W Internecie:
http://www.e-pat.plBranże:

Firma prowadzi swoją działalność w ramach poniższych branż i kategorii:

  • Sprzęt jubilerski
  • Narzędzia i akcesoria
  • Pozostałe wyposażenie
  • Maszyny jubilerskie
  • Oprogramowanie dla jubilerów
  • Projektowanie i symulacja biżuterii
  • Opakowania jubilerskie
  • Meble ekspozycyjne
  • Ekspozytory reklamowe

Zasięg:

Firma działa na obszarze:

Świat


Firma P.A.T. Bugała została założona w 1991 jako niewielka spółka rodzinna, skupiająca się głównie na zaopatrywaniu złotników w narzędzia i proste maszyny do produkcji i naprawy biżuterii. Dziś, po 25 latach, nasza firma zatrudnia niemal 100 pracowników i cieszy się pozycją lidera w dostarczaniu kompleksowych i innowacyjnych rozwiązań dla branży jubilerskiej w Polsce. Zdobyte doświadczenie i profesjonalizm, z jakim podchodzimy do każdego klienta, pozwoliły nam nawiązać stałą współpracę z kontrahentami w ponad 20 krajach w Europie i na świecie.  Wraz z ogólnym rozwojem firmy, zmianie uległy także prowadzone przez nas formy sprzedaży. Dziś spółka P.A.T. to nie tylko sklep stacjonarny z możliwości sprzedaży wysyłkowej, ale przede wszystkim prężnie działający sklep internetowy, w którym znajdą Państwo ponad 2000 produktów. 

Branża jubilerska rozwija się bardzo szybko, a wraz z nią my i nasi Klienci. Dzięki specjalistycznym szkoleniom organizowanym przez producentów i dostawców maszyn, systematycznie podnosimy swoje kwalifikacje, aby móc nie tylko sprzedawać narzędzia i maszyny złotnicze, ale przede wszystkim pomóc naszym Klientom na każdym etapie - od doradztwa, poprzez skomplikowany proces decyzyjny, aż do implementacji poszczególnych maszyn wraz z niezbędnym instruktażem. Dodatkowo oferujemy szereg szkoleń i seminariów tematycznych organizowanych bezpośrednio w siedzibie naszej firmy. Dzięki temu nasi Klienci mają możliwość praktycznego uczestniczenia w poznawaniu najnowszych trendów i technologii w branży.P.A.T. BUGAŁA to wiodący dystrybutor narzędzi i maszyn jubilerskich dedykowanych dla profesjonalnych złotników. Dzięki 25 - letniemu doświadczeniu w branży pomagamy klientom w najlepszym doborze maszyn i narzędzi. Satysfakcja Klienta jest naszym priorytetem.

Nasza Firma jest obecna na każdym szczeblu procesu tworzenia biżuterii. Oferujemy szeroki zakres produktów zaczynając od narzędzi ręcznych, komputerowych grawerek, odlewarek i systemów spawalniczych kończąc na drukarkach 3D i programach typu CAD do projektowania biżuterii.


TAGI:
PAT PAT-BUGALA Narzedzia-jubilerskie narzedzia-zlotnicze tester-do-zlota kapiele-galwaniczne biurko-zlotnicze polfabrykaty-jubilerskie emalie-jubilerskie galwanotechnika grawerka-komputerowa spawarka-precyzyjna spawarka-jubilerska ciecze-probiercze woski-odlewnicze frezy-jubilerskie palniki-jubilerskie waga-bateryjna plytki-do-lutowania odlewarki testery-do-kamieni linie-galwaniczne gipsy-odlewnicze pilniki kleszcze cechowniki