Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
TARGI

Nawiązywanie kontaktów, szukanie nowych rozwiązań, świętowanie sukcesów i łączenie pomysłów. Targi i Centrum Kongresowe Karlsruhe witają Państwa!

przeczytano 2144

Karlsruhe to innowacyjny region o dużym potencjale nabywczym, położony w centrum Europy z bardzo dobrymi połączeniami komunikacyjnymi. Jest to ośrodek zaawansowanych technologii, placówek naukowych i badawczych, ale również sztuki i kultury, historii i przyszłości. W halach wystawienniczych Targów Karlsruhe odbyło się w samym tylko ubiegłym roku 40 imprez targowych, na które przybyło ponad 7.200 wystawców i 447.000 gości targowych.

W Karlsruhe organizowane są od wielu dziesięcioleci międzynarodowe targi. Ambicją spółki targowej jest tworzenie nowych koncepcji w powiązaniu z innowacyjnym otoczeniem placówek naukowych i przemysłem wysoko zaawansowanych technologii. A wszystko to w niepowtarzalnej atmosferze Badenii. Istotną zaletą obiektów targowych jest możliwość dowolnej aranżacji powierzchni wystawienniczych pod konkretną imprezę.

Cztery wypełnione światłem hale wystawiennicze, wraz z halą dm-arena, zapewniają miejsce dla 14.000 gości targowych. Do tego dochodzi jeszcze w pełni przeszklone atrium – Aktionshalle, razem  52.000 m² powierzchni. Tak prezentują się supernowoczesne tereny Targów Karlsruhe u bram miasta. W centrum miasta znajduje się natomiast sala kongresowa na 13.000 miejsc, zaliczająca się do największych w Niemczech. Jest to doskonałe forum dialogu i komunikacji. Jednak Targi Karlsruhe mają jeszcze więcej do zaoferowania. Każdy z jej obiektów ma własną interesującą architekturę oraz niepowtarzalną atmosferę, zapewniając doskonałe możliwości prezentacji Państwa innowacji i pomysłów.

Zakończenie modernizacji w roku 2019:

Sercem centrum kongresowego Karlsruhe jest sala kongresowa - Stadthalle, która od lipca 2017 znajduje się w trakcie kompleksowej modernizacji. Jesienią 2019 nastąpi otwarcie tego innowacyjnego centrum kongresowego.
 

Źródło:

MATERIAŁY PRASOWE

Targi i Centrum Kongresowe Karlsruhe

www.messe-karlsruhe.de

www.kongress-karlsruhe.de

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też