Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Świąteczna zbiórka na rzecz Dzieci Niewidomych w Rwandzie

przeczytano 2194

Historia jednego autobusu czyli..zbieramy na niezbędny środek transportu dla afrykańskiego Ośrodka Dzieci Niewidomych w Kibeho (Rwanda).

Był sobie autobus... potrzebny jest nowy! Ośrodek Szkolno - Wychowawczy dla Niewidomych w Kibeho rozpoczął swoją działalność w 2008 roku, dzięki osobistej inicjatywie Sióstr Franciszkanek. Rok później powstała tu także Szkoła Podstawowa, rozpoznawana na mapie edukacyjnej Rwandy jako pierwsza szkoła dla niewidomych w tym kraju.

Na czas trwania nauki szkolnej dzieci przebywają w prowadzonym przez Siostry internacie, gdzie mają one zapewnioną żywność, opiekę medyczną oraz wszystkie inne potrzeby dnia codziennego. Niestety, wskutek nieszczęśliwego wypadku zniszczeniu uległ autobus, którym dzieci dojeżdżały na zajęcia szkolne. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zwraca się z prośbą o pomoc w sfinansowaniu nowego autobusu dla dzieci w Rwandzie. Prosimy o przekazywanie środków na podany rachunek bankowy, wpisując w tytule „Rwanda”. Dziękujemy z góry za świąteczny akt dobroci! Zostań Świętym Mikołajem i podaruj dzieciom autobus! 

 

Nr konta:  Zgromadzenie FSK (dla Ruandy)
ul. Piwna 9/11, 00-265 Warszawa
PLN: 36-1020-1013-0000-0902-0120-3744

 

Źródło: PAIH, 6.12.2017.

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też