Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności JUNIORZY

Agnieszka Kubica - uczennica klasy III Liceum Plastycznego w Katowicach na kierunku jubilerstwo

przeczytano 3446

Zwraca uwagę na precyzję i estetykę wykonywanych prac, próbując swoich sił zarówno w minimalistycznych formach jak i dekoracyjnych.

Agnieszka Kubica jest uczennicą klasy III. Liceum Plastycznego w Katowicach na kierunku jubilerstwo. Projektowanie biżuterii daje artystce możliwość tworzenia autorskich, oryginalnych projektów i rozwijania wyobraźni. Zwraca uwagę na precyzję i estetykę wykonywanych prac, próbując swoich sił zarówno w minimalistycznych formach jak i dekoracyjnych. Chętnie podejmuje konkursowe wyzwania poszukując ciekawych rozwiązań w zinterpretowaniu tematu. Interesuje ją projektowanie biżuterii z wykorzystaniem technik tradycyjnych ale również chętnie eksperymentuje poszukując ciekawych rozwiązań. Każdy temat jest dla niej inspiracją do dalszego tworzenia i rozwijania swoich umiejętności. 

Promotorem Agnieszki jest pani Izabella Kornas - nauczyciel na kierunku jubilerstwo w ZSP Katowice.   

 

Wybrane prace autorstwa Agnieszki Kubicy

 

 

 

 

Gratulujemy Agnieszce pierwszych sukcesów. Życzymy nieprzemijającej pasji i determinacji w podążaniu szlakiem wielkich mistrzów jubilerstwa.

Zespół redakcyjny Jubilerzy.info.pl

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też