Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Wystawcy z 15 krajów - biżuteria, zegarki, upominki i dekoracje w EXPO Kraków

przeczytano 2434

Zapraszamy na jedyne takie wydarzenie w Europie Centralnej. Dwie pokrewne imprezy targowe w tym samym terminie, które dają Państwu niepowtarzalną okazję na zaoszczędzenie czasu i poszerzenie perspektyw swojego biznesu, zarówno w asortymencie biżuterii i zegarków, jak i upominków i dekoracji.

 

 

GiftON.top to nowa impreza targowa dedykowana branży upominków i dekoracji (zobacz zakres branżowy), która odbywać będzie się równolegle z 11. edycją Międzynarodowych Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE. Połączenie tych branż zapewni Państwu dostęp do jeszcze większego wachlarza produktów odpowiednich dla Państwa biznesu.

GiftON.top oraz JUBINALE odbędą się w dniach 7-9.06.2018 na dwóch sąsiadujących ze sobą halach EXPO Kraków. Swoją ofertę przedstawią wystawcy z 15 krajów.

UWAGA! BEZPŁATNE WYKŁADY.

Zapraszamy do wzięcia udziału w cyklu bezpłatnych wykładów, zaplanowanych na 8. i 9.06.2018 w strefie wykładowej na hali Dunaj (podczas targów), dzięki którym poszerzycie Państwo wiedzę na wiele tematów dotyczących efektywnego prowadzenia firmy. Program wykładów i szkoleń. (lub tutaj www.gifton.top/dlaodwiedzajacych ).

Rejestracja Gości Branżowych. 

Bezpłatnej rejestracji jako Gość Branżowy można dokonać on-line na www.e.jubinale.com lub www.e.gifton.top jak również podczas targów w Punkcie Rejestracji Kupców. Każdy identyfikator upoważnia do wstępu na obie imprezy targowe.

Możesz zostać  Wystawcą.

Jest jeszcze taka możliwość! Firmy zainteresowane wzięciem udziału w targach w charakterze Wystawcy prosimy o kontakt z naszym biurem tel. +48 58 520 90 99.

 

Z wyrazami szacunku,

Zespół Targów

JUBINALE  &  GiftON.top

tel. +48 58 520 90 99

www.jubinale.com

www.gifton.top

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też