Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

RELACJA z 11. Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE

przeczytano 2635

Zakończyły się 11. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE w Krakowie, które trwały od 7 do 9 czerwca br. Wystawcy i Odwiedzający z najróżniejszych zakątków świata zaprezentowali międzynarodowe środowisko jubilerów, złotników i firm okołobranżowych.

 

Redakcja Jubilerzy.info.pl zapytała Wystawców, czy są zadowoleni z obecności na targach JUBINALE w Krakowie. Okazało się, że na 100 zapytanych osób, 93 z nich stwierdziło, że targi są bardzo udane. Większość wskazywała na fakt, że już od pierwszego dnia udało im sie dokonać znacznej sprzedaży posiadanych wyrobów. Niektórzy wręcz obawiali się, że nie wystarczy im towaru do końca targów.

"JUBINALE odwiedzają również firmy, których nie spotykam na innych polskich imprezach targowych, dlatego też obecne targi uważam za wyjątkowo udane i na pewno w przyszłości będę się tutaj wystawiał" - powiedział Paweł Maliszczak, Prezes HARDLEO Sp. z o.o., firmy zajmującej się importem kamieni szlachetnych z całego świata.

Inną kwestią zauważoną przez Wystawców była sprawna organizacja targów oraz ciekawe imprezy towarzyszące, takie jak: wystawa "MOIM ZDANIEM", finał Konkursu dla młodych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej "SKARBY ZIEMI", spotkanie z Panem Andrzejem Bandkowskim, projektantem i twórcą unikatowej biżuterii, autorem książki "Biżuteria artystyczna Kurs wytwarzania" i szkolenia sprzedażowe, które prowadził Pan Jerzy Osika, wykładowca i trener w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu, trendów konsumenckich i rynków zagranicznych. Wystawcy podkreślali również fakt, że Organizatorzy targów corocznie dostarczają im niesamowitych wrażeń na branżowym bankiecie, który trwa do późnych godzin nocnych, co znakomicie sprzyja Ich integracji i przekłada się na trwałe relacje prowatne i biznesowe.

Podsumowując można stwierdzić, że dla znakomitej większości Wystawców była to impreza udana i jak zgodnie twierdzą, chętnie wezmą udział w kolejnej edycji targów JUBINALE, która odbędzie się w dniach 13 -15 czerwca 2019 roku.

 

FOTOGALERIA

 

 

 

Przejdź do strony Organizatora Targów:

11. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE w Krakowie

 

 

Redakcja Jubilerzy.info.pl

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też