Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

WIADOMOŚCI JUBILERSKIE: 1.03.2018 -15.03.2018

przeczytano 2134

NEWSLETTER  JUBILERZY.INFO.PL nr 4/2018

Wiadomości jubilerskie to lista informacji z ostatnich dwóch tygodni dla osób związanych z branżą jubilerską. Można znaleźć w niej wiadomości praktyczne, ciekawe, przydatne, a czasami także inspirujące. Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub w środowisku branżowym zakomunikować wydarzenie, podeślij informacje na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

AKTUALNOŚCI

Międzynarodowe Sympozjum „Bursztyn. Nauka i sztuka”

Bursztyn bałtycki (sukcynit) fascynuje i intryguje, inspiruje i motywuje, zastanawia i zachwyca... W magiczny sposób po prostu przyciąga – nie tylko tych, którzy po prostu kochają piękno ukryte w bursztynie, ale i naukowców i artystów. Dlatego Targom od ich pierwszej edycji towarzyszą seminaria naukowe zainicjowane przez prof. Barbarę Kosmowską-Ceranowicz i Wiesława Gierłowskiego. 

Wiecej

Innowacyjna firma. Wsparcie dla przedsiębiorców z Funduszy Europejskich – spotkanie informacyjne w Zamościu

O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń!

Ministerstwo Inwestycji i Rozwoju zaprasza przedsiębiorców do udziału w spotkaniu informacyjnym dotyczącym wsparcia na realizację innowacyjnych projektów. Spotkanie odbędzie się w Zamościu 21 marca 2018 roku o godzinie 10:00 w Delegaturze Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego w Zamościu (ul. Partyzantów 3, Zamość).

Więcej

Pamiątkowa KSIĘGA WSPOMNIEŃ

Z okazji 25. urodzin Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF otworzyliśmy pamiątkową KSIĘGĘ WSPOMNIEŃ. Zachęcamy do refleksji na temat targów AMBERIF, jak zmieniały się na przestrzeni lat, jak wyglądały pierwsze i kolejne edycje, czy były ważnym czynnikiem promocji Państwa firm, jakie miały i nadal mają znaczenie dla rozwoju polskiej branży złotniczo-jubilerskiej,...

Więcej

JUNIORZY

 Julia Major - uczennica ZSP im. J.Malczewskiego w Częstochowie

Julia Major, jest uczennicą Liceum Plastycznego im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie o profilu jubilerstwo. Kiedy zaczynała, swoją przygodę z biżuterią nie była przekonana co do swojego wyboru. Obawiała się, że nie odnajdzie się wśród tych wszystkich narzędzi, o których nie miała wówczas w ogóle pojęcia. Jednakże po kilku lekcjach, krok po kroku zaczęła rozumieć i kochać złotnictwo.

Więcej

RYNKI ZAGRANICZNE

Czy to dobry moment na rozpoczęcie współpracy z partnerem biznesowym z… Republiki Czeskiej?

Czy to dobry moment, aby podjąć współpracę z partnerem biznesowym zza południowo-zachodniej granicy? Czy wskazane dane mogą zagrozić interesom polskich firm, które podejmą współpracę z przedsiębiorstwem z Czech?   

Więcej

ZDOBYĆ ZAGRANICZNE RYNKI

Pula 100 mln zł czeka na przedsiębiorców z Polski Wschodniej, którzy chcą zdobyć klientów na zagranicznych rynkach. Nabór wniosków w działaniu 1.2 Internacjonalizacja MŚP, wg zmienionych i bardziej atrakcyjnych zasad, rozpocznie się 27 lutego br.

Więcej

TARGI

SREBRNY JUBILEUSZ AMBERIFU – OD 25 LAT WARTO TU BYĆ!

Jak tu spojrzeć na 25 lat Targów Amberif? Chyba jak na kroplę bursztynu, kapsułę czasu który przemija, a jednocześnie rozwija się i pięknieje, budząc zaciekawienie i wciągając do wnętrza coraz więcej miłośników. I już nie ma jak się uwolnić – podsumowuje Ewa Rachoń, dyrektor projektu. I tak historia bursztynowego Amberifu trwa nieprzerwanie od ćwierć wieku…

Więcej

Inspiracje rodzą się ze spotkań ludzi – rozmowa z Ewą Rachoń

W dniach 21-24 marca 2018 r. odbędzie się w Gdańsku 25. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. Minione  25 lat podsumowuje Ewa Rachoń, wieloletni dyrektor projektu.

Więcej

AMBERIF ŚWIĘTUJE 25 LAT!

21 marca w gdańskim Centrum Wystawienniczo-Kongresowym AMBEREXPO rozpocznie się jubileuszowa, 25. edycja Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF. To najważniejsza na świecie wystawa bursztynu i największa impreza jubilerska w Europie Środkowo-Wschodniej. Tu biznes spotyka się ze sztuką i nauką, tu rodzą się twórcze pomysły i idee, tu prezentowane są najnowsze trendy i technologie w jubilerskim designie. Punktem kulminacyjnym Targów będzie jubileuszowa, srebrna edycja Gali Bursztynu i Mody AMBER LOOK trends & styles 2018.

Więcej

Targi branży biżuteryjnej w Kazachstanie „ARU AŁMATY 2018”

Miło jest nam Państwa poinformować, że firma JUBILERZY INFO została partnerem medialnym 30. Międzynarodowych Targów Biżuterii "Aru-Ałmaty 2018", które odbędą się w dniach 5-8 kwietnia 2018 r. W imieniu Organizatora - KAZEXPO IEC serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

Więcej

Skorzystaj z bezpłatnej promocji firmy na targach!

Przesyłanie materiałów promocyjnych tylko do 16.03.2018!

Informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z  promocji na targach China International Jewellery Fair w Pekinie, które odbędą się w dniach 13-16.04.2018 r., w zakresie: dystrybucji folderów reklamowych na stoisku narodowym;  wyświetlenia filmu promocyjnego na stoiskach narodowych.

Więcej

Polskie stoisko narodowe na targach biżuteryjnych w Pekinie - kwiecień 2018

W dniach 13-16 kwietnia 2018 r. odbędzie się w Pekinie kolejna edycja targów "China International Jewellery Fair". Targi w Pekinie od 7 lat są największym wydarzeniem dla branży biżuteryjnej w Azji oraz platformą komunikacji oraz handlu dla producentów biżuterii, dystrybutorów oraz sprzedawców, stowarzyszeń branżowych czy też mediów społecznościowych. Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 3 (Ground level), stoiska: 73/68. Na stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące branży biżuteryjnej.

Więcej

Jubilerski kalendarz targowy – marzec 2018

Kalendarz wybranych targów jubilerskich na świecie w marcu 2018 r.

Więcej

Katalog polskiej branży modowej

Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem na temat polskiej branży modowej.

Więcej

KONKURSY

ZNAMY LAUREATÓW KONKURSU AMBERIF DESIGN AWARD 2018

Silvia Bella z Niemiec, Kairi Sirendi z Estonii i Miron Kutarba z Polski – to laureaci 22. Międzynarodowego Konkursu na Projekt Biżuterii z Bursztynem AMBERIF DESIGN AWARD 2018. Temat Uśmiech Losu zachęcił do udziału w konkursie 100 autorów, którzy zgłosili 127 prac.

Więcej

27. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej ILUZJA w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2018 trwa!

Termin nadsyłania prac upływa 2 kwietnia 2018 roku! W tym roku tematem Konkursu jest ILUZJA. Konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy zatem do udziału wszystkich twórców i projektantów biżuterii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. 

Więcej

OGŁOSZENIA – JUBILERZY.INFO.PL

PROMOCJA PAKIETÓW DLA FIRM

Z okazji 25. urodzin Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, firma JUBILERZY INFO ogłasza promocję pakietów dla firm, która obejmuje wszystkie rodzaje wpisów na portalu jubilerzy.info.pl i wynosi 50% ceny regularnej. Pakiet Starter – 0 zł., pakiet Podstawowy 195 zł., pakiet Srebrny – 345 zł., pakiet Złoty – 495 zł., pakiet Platynowy – 795 zł. Ilość pakietów promocyjnych - 125.

Czas promocji: 14.02.2018 do 24.03.2018 lub do wyczerpania limitu 125 pakietów.

 

 

 Utwórz wizytówkę swojej firmy na branżowej platformie jubilerzy.info.pl

Wybierz odpowiedni pakiet – skorzystaj z urodzinowej promocji, 50% rabatu na wszystkie wpisy.

 

 

OGŁOSZENIA – SPRZEDAM PRODUKT

WOJOWNIK CHIŃSKI SREBRO 925 I BURSZTYN BAŁTYCKI RĘCZNA PRACA

Sprzedam wyprodukowaną ręcznie postać wojownika chińskiego z okresu królestwa Qin. Wykonany ręcznie ze srebra próby 925, na podstawie z bryły bursztynu bałtyckiego. Wysokość około 20 cm, waga ok 422 g. W ofercie posiadamy czterech wojowników. Każdy jest inny i nie ma takiego drugiego na świecie. Wykonany w naszej pracowni w Gdańsku ręcznie przez Mistrzów jubilerstwa, współtwórców Bursztynowego Ołtarza w Gdańsku.

Więcej

SZACHY ODSIECZ WIEDEŃSKA Z BRĄZU

Szachy Odsiecz Wiedeńska są repliką figurek, które zostały wykonane z atestowanego brązu sporządzonego według naszej receptury, następnie nałożyliśmy rysunek poprzez ręczną rzeźbę w metalu. Szachownica wykonana ręcznie z drewna. Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji. Wysokość szachownicy: 10 cm. Szerokość szachownicy: 46 cm Wysokość figurek: 6,5-10 cm. Termin realizacji: 4-5 tygodni. Autor: Artystyczna Pracownia Odlewnictwa i Witraży Stanisław Janiszewski

Więcej

KSIĄŻKA "BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA - KURS WYTWARZANIA" ANDRZEJ BANDKOWSKI

Książka – podręcznik Andrzeja Bandkowskiego "Biżuteria artystyczna-kurs wytwarzania" pozwoli skorzystać wielu zainteresowanym z wiedzy i doświadczenia artysty, dla którego biżuteryjna profesja stała się życiową pasją, a kreatywność współtworzyła fenomen polskiej szkoły srebra.

Więcej

OGŁOSZENIA - OFERTY WSPÓŁPRACY

Wycinanie i grawerowanie laserowe ze srebra lub stali nierdzewnej.

Nawiążemy współpracę z firmami potrzebującymi wycinania i grawerowania laserowego z metali takich jak srebro lub stal nierdzewna w ilościach hurtowych lub detalicznych. Wycinamy wszelkiego rodzaju elementy typu celebrytki, zawieszki, metki, imienniki, metalowe części garderoby. W naszej ofercie również gotowe bransoletki sznurkowe z różnymi elementami srebrnymi.

Więcej

Nawiążemy WSPÓŁPRACĘ jako podwykonawca

Chętnie podejmiemy współpracę jako podwykonawca. Wykonujemy ręcznie robioną, artystyczną biżuterię srebrną z różnymi kamieniami ozdobnymi, przedmioty użytkowe itp., zarówno wg projektu klienta, jak również własne wzornictwo. Posiadamy kadrę z dużym doświadczeniem zawodowym, dysponujemy własną pracownią.

Więcej

GIEŁDA - SPRZEDAM

KAMIENIE JUBILERSKIE

Oferujemy kamienie jubilerskie, w tym rzadkie okazy kamieni szlachetnych i półszlachetnych w kalibrowanych rozmiarach i różnych klasach jakości. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kamieni, które importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki i Ameryki południowej. Posiadamy stały, monitorowany dostęp do bogatych złóż minerałów w takich miejscach jak Tajlandia, Kambodża, Birma, Pakistan i …

Więcej

 

Szanowni Państwo, do zobaczenia na  targach AMBERIF 2018!

Będzie nam miło gościć Państwa na stoisku C566 zlokalizowanym w HALI C. Poznajmy się osobiście! Ważne są dla nas Państwa sugestie co do treści, które zamieszczamy na portalu, informacje na temat  firm i inne, np.  sukcesy w bieżącej działalności. Zapraszamy do zamieszczania na portalu informacji o Państwa firmach, produktach, usługach.

Zapraszamy do współtworzenia platformy jubilerzy.info.pl,  WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW.

 

 

Jubilerzy.info.pl, to nowoczesna platforma wymiany informacji branży jubilerskiej, WIRTUALNE MIASTO JUBILERÓW, miejsce spotkań producentów, kupców i nabywców produkcji jubilerskiej, firm i usług z branż pomocniczych.

Oferujemy w serwisie: dostęp do aktualnej wiedzy branżowej; pozyskanie krajowych i zagranicznych kontaktów biznesowych; uczestnictwo w rankingach, konkursach i spotkaniach biznesowych;  publikację ofert na GIEŁDZIE OGŁOSZEŃ; wymianę wiedzy i doświadczeń na branżowym FORUM oraz  wiele innych ciekawych propozycji.

Stawiamy na współpracę w warunkach konkurencji. Budujemy silne, mobilne i bezpieczne  powiązania między producentami, sprzedawcami i użytkownikami biżuterii, a jednocześnie z dostawcami produktów i usług dla branży jubilerskiej. Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, którzy tworzą niezwykłe dzieła.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia społeczności WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy.

 

http://jubilerzy.info.pl             Kontakt: redakcja@jubilerzy.info.pl

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też