Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności JUNIORZY

Julia Major - uczennica ZSP im. J.Malczewskiego w Częstochowie

przeczytano 4150

Julia Major, jest uczennicą Liceum Plastycznego im. Jacka Malczewskiego w Częstochowie o profilu jubilerstwo. Kiedy zaczynała, swoją przygodę z biżuterią nie była przekonana co do swojego wyboru. Obawiała się, że nie odnajdzie się wśród tych wszystkich narzędzi, o których nie miała wówczas w ogóle pojęcia. Jednakże po kilku lekcjach, krok po kroku zaczęła rozumieć i kochać złotnictwo.

Julia twierdzi, że „Bez pomocy nauczycieli, którzy cierpliwie czuwali nad moimi postępami oraz ciekawie prowadzili zajęcia nie odkryłabym, jak czerpać przyjemność z tworzenia biżuterii, z nauki i poznawania zawodu złotnika-jubilera. Nauczyciele poświęcają nam bardzo dużo uwagi, także poza lekcjami, dzięki czemu mamy cały czas kontakt z rzemiosłem. Nauczyli mnie również jak znajdywać inspiracje w otaczającym mnie świecie i wykorzystywać ją w moich pracach”.

 

Poniżej prezentujemy fotografie biżuterii wykonanej przez Julię:

 

 

Julia Major znalazła się wśród osób nagrodzonych na Ogólnopolskim Konkursie "Bursztynowe Rzemiosło 2018" w kategorii Juniorzy, temat  "100 Lecie Niepodległości Polski", gdzie otrzymała wyróżnienie za pracę  "Koszt Niepodległości":

 

 

 

Z kolei projekt "Pozwól mi żyć" zapewnił Julii zwycięstwo w I. etapie Konkursu dla młodych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej "SKARBY ZIEMI" i promocję do II. etapu.

Życzymy Julii wytrwałości, nieustającej pasji oraz małych i wielkich sukcesów w drodze do zawodowego mistrzostwa.

Zespół redakcyjny jubilerzy.info.pl

Komentarze
 • Anna
  08.03.2018 14:44:23
  Przepiękne, pomysłowe i świeże. Życzę powodzenia i nowych wspaniałych pomysłów.
 • Gośka
  08.03.2018 07:46:14
  Cudna!!!! Chce taka.
 • Ania
  08.03.2018 06:40:08
  Piękne 🍀🎀💐🍗☺💪👌
 • Paulina
  08.03.2018 06:32:00
  Piękna biżuteria Julia.Rozwijaj dalej swoje skrzydła.
 • Administrator
  06.03.2018 11:26:30
  Wow, robi wrażenie, piękna ta biżuteria!, pierścień iście królewski!bardzo mi się podoba!, powodzenia Julio.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też