Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Targi branży biżuteryjnej w Kazachstanie „ARU AŁMATY 2018”

przeczytano 3201

Miło jest nam Państwa poinformować, że firma JUBILERZY INFO została partnerem medialnym 30. Międzynarodowych Targów Biżuterii "Aru-Ałmaty 2018", które odbędą się w dniach 5-8 kwietnia 2018 r. W imieniu Organizatora - KAZEXPO IEC serdecznie zapraszamy polskich przedsiębiorców do wzięcia udziału w tym wydarzeniu.

O targach

Projekt targów biżuterii "ARU", został zainicjowany przez Międzynarodową Firmę Wystawienniczą "KAZEXPO" w 2003 roku i jest jedynymi międzynarodowymi targami biżuterii nie tylko w Kazachstanie, ale w całej Azji Środkowej.

Targi wspierają: rząd Republiki Kazachstanu i Krajowe Stowarzyszenie Jubilerów Kazachstanu.

Targi biżuterii "ARU" odbywają się co roku w dwóch stolicach Kazachstanu: w kwietniu w Ałmaty, w listopadzie w Astanie. Najbliższe 30. Międzynarodowe Targi Biżuterii "Aru-Ałmaty 2018" odbędą się w dniach 5-8 kwietnia 2018 r. w Ałmaty.

W targach "ARU Ałmaty" i "ARU Astana" biorą udział światowi liderów branży jubilerskiej z takich krajów jak:

     - Armenia,

     - Belgia,

     - Indie,

     - Włochy,

     - Zjednoczone Emiraty Arabskie,

     - Rosja,

     - Turcja,

     - Ukraina,

     - Republika Czeska,

     - Kirgistan, a także firmy jubilerskie z Kazachstanu.

Targowa marka "ARU" zaprezentowała się jako rzetelna i profesjonalna. Targi stały się wsparciem dla producentów, kupujących i sprzedających biżuterię, będąc platformą do tworzenia stabilnych kontaktów biznesowych w branży jubilerskiej. W ramach targów odbywają się spotkania biznesowe i kulturalne: seminaria, prezentacje, konferencje, pokazy biżuterii, a także odbywający się co dwa lata konkurs biżuterii z nagrodami w różnych nominacjach i Grand Prix.

Według licznych komentarzy wystawców, udział w targach "ARU" pozwala znacząco podnieść poziom sprzedaży, rozpoznawalność marki i zawrzeć obustronnie korzystne kontrakty. Rezultaty udziału firmy w targach pracują dla niej przez cały rok, aż do następnych targów.

 

Sekcje targów:

  • Biżuteria ze złota, srebra i platyny;
  • Kamienie szlachetne i półszlachetne;
  • Zegarki, biżuteria sztuczna;
  • Artystyczna broń, wyroby upominkowe;
  • Upominki ze srebra, wyroby upominkowe;
  • Zastawa stołowa w jubilerskim wykonaniu;
  • Okucia, akcesoria, szkatułki;
  • Sprzęt do eksponowania, sprzedaży i przechowywania biżuterii (meble, oświetlenie itp.);
  • Opakowania do biżuterii.

 

FOTO RELACJA Z "ARU AŁMATY"

- wcześniejsze edycje targów -

 

          

          

          

          

          

 

Dane kontaktowe:


KAZEXPO IEC 

Adres:  Kazachstan, Ałmaty, ul.Timiryazeva 42, Centrum Targowe „Atakent”​
Tel./fax: +7 (727) 313-76-29, 250-75-19, 313-76-28
e-mail: kazexpo@kazexpo.kz

Strona internetowa targów: https://www.kazexpo.kz/o-vystavke-aru-almaty-menyu/o-vystavke-aru-almaty

 

MCT KAZEXPO jest w tym samym wieku co suwerenny Kazachstan

Organizator międzynarodowych wystaw w Kazachstanie – MCT KAZEXPO - w 2016 roku obchodził 25-lecie swojego istnienia. Rówieśnik  niepodległości, KAZEXPO rozpoczął działalność od przeprowadzenia pierwszych wystaw suwerennego Kazachstanu za granicą. W tym samym czasie, w tych samych latach, w Kazachstanie  firma przeprowadziła pierwsze duże narodowe targi,  takich krajów jak: Japonia, Korea Południowa, Francja, Czechy, Indie i Iran.

Poczynając od 2003 roku MCT KAZEXPO zajmuje się realizacją swoich własnych corocznych międzynarodowych  targów w głównych regionach przemysłowych Kazachstanu, takich jak: Ust-Kamienogorsk, Karaganda, Pawłodar i Aktobe ( Aktiubińsk ) - Międzynarodowa Wystawa sprzętu i technologii wykorzystywanych w górnictwie, hutnictwie i przemyśle węglowym „MinTech" . Przy czym w Pawłodarze, w głównym centrum energetycznym Kazachstanu, od 2011 roku pomyślnie rozwijają się targi dedykowane energetyce i elektrotechnice "KazInterPower".

Międzynarodowa wystawa biżuterii "ARU" odbywa się od 2003 roku w dwóch największych miastach Kazachstanu - Ałmaty (wiosna) i Astanie (jesień).

Kazexpo jest także organizatorem międzynarodowej wystawy branży kosmetycznej "SuluExpo" - wiosną w Ałmaty i jesienią w Astanie.

www.kazexop.kz

 

O mieście Ałmaty

Ałmaty - "południowa stolica" Republiki Kazachstanu jest kulturalnym i finansowym centrum gospodarczym Republiki i największym miastem w kraju. W czerwcu 2007 roku miasto zostało dodane do listy najdroższych miast na świecie. Od końca lat 90. przeżywa prawdziwy boom gospodarczy i inwestycyjny, a także intensywne budownictwo.

Характерным является и то, что застройка города теперь ведется не единичными объектами, а целыми микрорайонами и жилыми комплексами. Многие из них - яркие образцы творчества талантливых архитекторов, высокого профессионального мастерства строителей.

Każdy, kto przyjeżdża do Ałmaty, podziwia jego niepowtarzalny wygląd - zielony strój, majestatyczne szczyty gór, kaskady fontann, proste szerokie ulice, unikalne budynki i budowle. Charakterystyczne jest to, że zabudowa miasta jest obecnie prowadzona nie przez pojedyncze obiekty, ale przez całe mikrorejony i osiedla. Wiele z nich, to żywe przykłady twórczości utalentowanych architektów, budowniczych wysokiej klasy mistrzostwa zawodowego.

Ałmaty to jedno z miast o rozwiniętej infrastrukturze przemysłowej. Na jej terytorium znajduje się 51 dużych przedsiębiorstw przemysłowych, 129 średnich i 2897 małych. W strukturze inwestycyjnej ilość funduszy zainwestowanych w zaawansowane technologicznie branże produkcyjne (telekomunikacja, systemy informacyjne, technologie sieciowe itp.) kilkakrotnie wzrastała w ciągu ostatnich dwóch lat. Z tego możemy wywnioskować, że zainteresowanie zagranicznych firm na rynku Ałmaty gwałtownie rośnie. Obecnie w mieście działa ponad 2 tysiące spółek joint venture i zagranicznych, ich całkowity fundusz statutowy wynosi około 100 miliardów tenge (tenge - waluta narodowa Kazachstanu, ich nazwa pochodzi od średniowiecznych tureckich małych srebrnych monet „denga” lub „Tanga, dla orientacji 1 USD = 321.2100 KZT – dane z Google Finance, 2.03.2028).

Miasto zapewnia wspaniałe możliwości rekreacji kulturalnej i aktywnej. Istnieje wiele teatrów, muzeów, parków rekreacyjnych, restauracji, klubów nocnych.

Ałmaty jest dziś największą metropolią, gospodarczo i geograficznie przyciągającą biznesmenów i przedsiębiorców zarówno z sąsiednich, jak i oddalonych krajów.

 

Fot. Widok na Ałmaty.

Fot. Widok na Ałmaty.

Fot. Widok na Ałmaty.

Informacje dotyczące Ałmaty:

Liczba mieszkańców: ponad 1,7 miliona osób (stan na 1 czerwca 2017 r.)

Waluta: Tenge (KZT)

Terytorium: 683,5 km2.

Wysokość nad poziomem morza: 500-1700 m.

Klimat: ostro kontynentalny

Czas - GMT + 06:00

Kod pocztowy: 050000-050063

Kod telefonu: 727

Oficjalna strona Ałmaty: http://www.almaty.gov.kz

 

Admin.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też