Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Konkursy

Kolejny nabór prac-do 30.11.2020r. 29. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej

przeczytano 1166

Dokonując wyboru tematu przewodniego 29. Międzynarodowego Konkursu Sztuki Złotniczej – WCIĄŻ CZŁOWIEK? nie spodziewaliśmy się, że w takim stopniu odda on rzeczywistość, która nastąpiła tuż po jego ogłoszeniu. Rzeczywistość, która wymusiła wiele zmian i nagłych decyzji dotyczących naszego życia i pracy. Dla nas – jako Organizatorów Legnickiego Festiwalu SREBRO – zdecydowanie najtrudniejszą z nich było przeniesienie planowanej edycji wydarzenia oraz terminu rozstrzygnięcia Konkursu na maj 2021 r.

Z perspektywy czasu widzimy, że była to jedyna słuszna decyzja. Wraz z nią postanowiliśmy przedłużyć termin nadsyłania prac. Zaowocowało to wieloma ciekawymi zgłoszeniami obrazującymi zmianę postrzegania tematu przewodniego w kontekście aktualnych wydarzeń... Ciekawi dalszych refleksji ze świata sztuki ogłaszamy kolejny nabór prac, który potrwa do 30 listopada 2020 roku.

Jednocześnie odpowiadamy na otrzymane od Artystów prośby o umożliwienie udziału w Konkursie tym, którzy z powodu pandemii nie mogli dotychczas stworzyć lub nadesłać pracy.

Przypominamy, że artyści którzy już nadesłali prace na Konkurs mogą przesłać kolejne zgłoszenie.

Rozstrzygnięcie konkursu odbędzie się podczas kulminacji Legnickiego Festiwalu SREBRO w dniach 7-8 maja 2021 r.

Prosimy o przesyłanie wypełnionej karty zgłoszeniowej mailową oraz dołączenie jej do przesyłki.

Prace należy wysyłać na adres:

Galeria Sztuki w Legnicy

pl. Katedralny 1/1

59-220 Legnica

tel. 76 862 09 10

www.silver.legnica.eu

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też