Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

JUBINALE-w nowym terminie, 25-27 czerwca 2020!

przeczytano 2174

Targi JUBINALE - zmiana terminu

Szanowni Wystawcy, Drodzy Goście! Z ogromną przyjemnością pragniemy poinformować, że targi JUBINALE odbędą się 25-27 czerwca 2020! Mocno wierzymy, że będzie to dla branży jubilerskiej pierwszy poważny krok w powrocie do normalności. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu. W najbliższych dniach przekażemy Państwu więcej szczegółów organizacyjnych spełniających warunki Rozporządzenia Rady Ministrów z dnia 29 maja 2020 r. Serdecznie zapraszamy do Krakowa!

 

JUBINALE  Lato 2020

Serdecznie zapraszamy do udziału w 13. edycji Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2020, która odbędzie się w nowym terminie, 25-27 czerwca 2020! Mocno wierzymy, że będzie to dla branży jubilerskiej pierwszy poważny krok w powrocie do normalności. Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu.

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. Trzynasta edycja targów odbędzie się 25-27 czerwca 2020 w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy czy kraje bałkańskie. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.

W 2019 roku, blisko 200 wystawców przedstawiło swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich, którzy chętnie składali zamówienia i dokonywali zakupów.

Odkryj Kraków na nowo!

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE w dniach 25-27 czerwca 2020!

Z nadzieją na spotkanie w Krakowie,

zespół targów JUBINALE

żródło:Targi Jubinale

Komentarze
  • Małgosia
    16.06.2020 20:58:54
    W końcu coś się zadzieje....
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też