Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Relacja z 4. zimowej edycji Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS

przeczytano 1946

W Krakowie, w dniach 13-14.11.2018 odbyła się 4. zimowa edycja Targów Biżuterii Jubinale CHRISTMAS, które po kolejny raz stały się miejscem spotkania branży jubilerskiej z Europy Centralnej przed niezwykle ważnym dla firm sezonem bożonarodzeniowym.

To już tradycja, że Wystawcy Jubinale CHRISTMAS z niezwykłą starannością przygotowują wyjątkowe bogactwo świątecznej oferty. Wszyscy Kupcy, którzy przybyli do hali EXPO, mieli możliwość dokonania bezpośrednich zakupów produktów z niemal wszystkich sektorów branży jubilerskiej od ponad 60-ciu firm z takich krajów jak: Czechy, Litwa, Włochy, Niemcy, Wielka Brytania, Estonia, Austria i oczywiście Polska.

Przez dwa handlowe dni targi zostały odwiedzone przez bardzo liczne grono kupców branżowych. Wystawcy często podkreślali większą ilość kupców, zwracając szczególną uwagę na klientów ze Słowacji, co jest dowodem na to, że skierowanie prowadzonych działań promocyjnych i marketingowych na południowe rynki to bardzo dobry kierunek.

Wieczorem, po pierwszym dniu targów, wystawcy spotkali się podczas wspólnej kolacji w luźnej atmosferze. Była to doskonała okazja do dyskusji między sobą oraz z organizatorem na temat spostrzeżeń dotyczących obecnej sytuacji branży oraz jej potrzeb.

Dziękujemy wszystkim Wystawcom oraz Odwiedzającym targi Jubinale CHRISTMAS przede wszystkim za obecność i współtworzenie niezwykłej atmosfery tego zimowego wydarzenia. Dziękujemy również za wszelkie wsparcie i rozpowszechnianie informacji o targach wśród Państwa branżowych kolegów i partnerów biznesowych. Życzymy, aby zrealizowane zamówienia i nawiązane kontakty bezpośrednio przełożyły się na efekty sprzedażowe i dawały wiele satysfakcji jeszcze przez długi czas.

Już dziś serdecznie zapraszamy na kolejną edycję Targów JUBINALE, 13-15 czerwca 2019 oraz Jubinale CHRISTMAS, 13-14 listopada 2019!

www.jubinale.com/christmas

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też