Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Wystawa Patrycji Janiak i Krzysztofa Lebierzyńskiego w Galerii Młody Talent

przeczytano 2192

Patrycja Janiak i Krzysztof Lebieżyński uczniowie klasy  czwartej Liceum Plastycznego w Katowicach zaprezentowali biżuterię w ramach nowo powołanej Galerii Młody Talent podczas targów GOLDEXPO 2018.

Na wystawie można było zobaczyć szkolne prace Patrycji Janiak i Krzysztofa Lebieżyńskiego wykonane tradycyjnymi technikami zrealizowane pod kierunkiem nauczyciela prowadzącego Izabelli Kornas oraz Beaty Hanslik Janiszewskiej i Olgi Stawarskiej. Inspiracją młodych twórców do tworzenia biżuterii jest natura, formy geometryczne. W swoich pracach stosują metale szlachetne, bursztyn, kamienie ozdobne, żywicę, eksperymentują z różnymi materiałami poszukując ciekawych rozwiązań estetycznych i technicznych. Każdy obiekt jest dopracowany, precyzyjnie wykonany, kompozycja jest przemyślana. Małe unikaty w wersji srebrnej, miedzianej czy mosiężnej, to czasem bogato zdobione kompozycje, a czasem minimalistyczne formy o geometrycznych kształtach, które zaskakują konstrukcją i wyróżniają się na tle komercyjnej biżuterii. Wiele godzin spędzonych w pracowni, pasja i kreatywność młodych utalentowanych uczniów została zauważona przez fachowców w tej dziedzinie.

Patrycja Janiak i Krzysztof Lebieżyński, to cudowni, młodzi, utalentowani i z pasją uczniowie - twierdzi ich nauczycielka, pani Izabella Kornas. 

W wystawie Moim zdaniem... również uczniowie Liceum Plastycznego w Katowicach zakwalifikowali się do wystawy: Oliwia Zembaty, Julia Wolny, Sylwia Szołtysek. Miłosz Bukowski.

Na zdjęciu poniżej Patrycja Janiak i Krzysztof Lebieżyński oraz uczniowie i nauczyciele Liceum Plastycznego w Katowicach, którzy specjalnie przyjechali na targi aby uczestniczyć w sukcesach laureatów i czerpać inspiracje z bogactwa targów. 

 

 

FOTOGALERIA PRAC 

 

Serdecznie gratulujemy młodym twórcom, gratulujemy również nauczycielom Liceum Plastycznego w Katowicach, Izabelli Kornas Beacie Hanslik Janiszewskiej i Oldze Stawarskiej, którzy swoim profesjonalizmem ale przede wszystkim entuzjazmem i pasją, tak skutecznie wprowadzają swoich uczniów w magiczny świat biżuterii. 

 

Zespół Redakcyjny Jubilerzy.info.pl

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też