Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Materiały promocyjne do dnia 6 maja br.Polska biżuteria na największych targach branżowych w USA – JCK Las Vegas

przeczytano 2142

JCK Las Vegas to coroczne, największe wydarzenie branży jubilerskiej w Ameryce Północnej. Gromadzi ponad 30 000 profesjonalistów związanych z rynkiem jubilerskim, tworząc tym samym komfortowe środowisko do prowadzenia rozmów biznesowych. 

Targi to przestrzeń sprzyjająca tworzeniu sieci biznesowych oraz inspiracji - ogromne, bogate kolekcje biżuterii, klejnotów oraz zegarków sprawiają, że jest to najlepsze miejsce do poznawania nowych światowych trendów rynku biżuterii. 2300 wystawców z całego świata gwarantuje różnorodność kolekcji oraz styli. Sektory najmocniej reprezentowane to gotowa biżuteria w szerokim zakresie cenowym, zegarki, nieoprawione kamienie szlachetne, sprzęt do obróbki biżuteryjnej, aspekty związane z bezpieczeństwem oraz rozwiązania biznesowe.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu S.A. w czasie targów zorganizuje narodowe stoisko promocyjne, na którym będzie prezentowany potencjał polskiego sektora biżuteryjnego. Zostanie także zorganizowana konferencja prasowa, w czasie której ekspert branżowy poprowadzi prezentację dla branżowej prasy lokalnej i międzynarodowej, a także przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach do odwiedzenia polskiego stoiska!

Na stoisku będzie przez cały czas trwania targów dostępna strefa b2b, w której polscy przedsiębiorcy mogą prowadzić rozmowy z kontrahentami.

Zarówno obecni na targach przedsiębiorcy jak i nieobecni, mogą przekazać materiały promocyjne w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych, będą one dystrybuowane na stoisku narodowym przez cały czas trwania targów. Materiały (o wadze maks. 1 kg) można przesyłać na adres:

MAJA JUSTYNA
PAIH S.A.
ul. Krucza 50
00-025 Warszawa

z dopiskiem: Targi JCK LAS VEGAS - projekt Brand - Moda polska.

Filmy promocyjne (maks. 300 MB) należy przesyłać przez we transfer na adres: pawel.tomkowiak@mtp.pl z dopiskiem: Targi JCK LAS VEGAS - film promocyjny.

Materiały promocyjne można przesyłać do dnia 6 maja 2019 r.

Wszelkie działania prowadzone przez PAIH S.A. w czasie targów są dla polskich przedsiębiorców nieodpłatne.

Stoisko PAIH S.A. będzie zlokalizowane pod nr. 15147.

żródło: PAIH S.A.

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też