Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Rynki zagraniczne

Wprowadź na nowe rynki zagraniczne produkt lub usługę

przeczytano 2806

Wprowadź na nowe rynki zagraniczne produkt lub usługę.

Zapraszamy na spotkanie przedsiębiorców z sektora MŚP, którzy prowadzą działalność gospodarczą na terytorium Polski Wschodniej (siedziba lub zarejestrowany oddział),zainteresowanych wsparciem finansowym działań eksportowych tj. na wprowadzenie swoich produktów lub usług na nowe rynki.

Zapraszamy na spotkanie, gdzie pod okiem eksperta PARP będą Państwo mieli okazję omówić wniosek o dofinansowanie w ramach działania 1.2 POPW Internacjonalizacja MŚP. Ekspert omówi kryteria oraz udzieli odpowiedzi na pytania.

Na co możesz przeznaczyć dofinansowanie?

 • usługi doradcze, związane z opracowaniem i przygotowaniem do wdrożenia nowego modelu biznesowego;
 • usługi związane bezpośrednio z wdrożeniem nowego modelu biznesowego, w tym m.in. koszty materiałów reklamowych, szkoleń, tłumaczeń, testów;
 • udział w międzynarodowych targach, wystawach lub misjach gospodarczych;
 • nabycie środków trwałych (z wyłączeniem nieruchomości) lub wartości niematerialnych i prawnych w związku z przygotowaniem do internacjonalizacji działalności.

Działanie 1.2 POPW skierowane jest do:

 • mikro, małych lub średnich przedsiębiorstw działających w województwach Polski Wschodniej: warmińsko-mazurskim, podlaskim, świętokrzyskim, lubelskim, podkarpackim, (działalność potwierdzona wpisem do odpowiedniego rejestru, ujawnionym najpóźniej w dniu złożenia wniosku o dofinansowanie);
 • posiadających co najmniej jeden produkt (wyrób lub usługę) o potencjale do internacjonalizacji na co najmniej jednym nowym rynku zagranicznym.

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc jest ograniczona.

30.07.2019

11:30 - 12:00

Rejestracja

12:00 - 13:30

Internacjonalizacja MŚP (1.2 POPW) – dotacje dla mikro, małych i średnich firm prowadzących działalność gospodarczą na terytorium Polski Wschodniej na:

 • koszty usług doradczych związanych z opracowaniem 
  i przygotowaniem do wdrożenia nowego modelu biznesowego,
 • koszty innych usług komplementarnych względem zakupywanych usług doradczych związanych z przygotowaniem do wdrożenia nowego modelu biznesowego,
 • koszty udziału w międzynarodowych targach, wystawach 
  i misjach gospodarczych,
 • koszty związane z nabyciem opracowania niezbędnego do automatyzacji procesów biznesowych w związku z przygotowaniem do internacjonalizacji działalności.

13:30 - 14:00

Sesja pytań i odpowiedzi.

Miejsce:Olsztyński Park Naukowo-Technologiczny, ul. Władysława Trylińskiego 2, 10-683 Olsztyn

Bądźmy w kontakcie

Nie masz pewności, jaki rodzaj wsparcia możesz otrzymać?
Zapytaj naszych doradców:

801 332 202 / 22 574 07 07 

Żródło: PARP

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też