Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2020 -termin bez zmia 4-6 czerwca.

przeczytano 95

Szanowni Wystawcy i Kupcy!

Informujemy, że na chwilę obecną Międzynarodowe Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2020 zaplanowane są bez zmian, w terminie 4-6 czerwca.

Wierzymy, że dynamicznie zmieniające się decyzje Rządu RP w sprawie odmrażania polskiej gospodarki w najbliższym czasie będą sprzyjały również zorganizowaniu naszej imprezy targowej. Zapewne będzie się to wiązało z wprowadzeniem szeregu obostrzeń sanitarnych i pewnych ograniczeń (np. ilości osób przebywających na hali) ale jesteśmy przekonani, że wspólnie uda nam się sprostać wszystkim wymogom dzięki czemu targi JUBINALE odbędą się zgodnie z planem.

Jednocześnie zapewniamy Państwa, że z wielką uwagą obserwujemy obecną sytuację i na bieżąco dopasowujemy swoją strategię organizacji targów JUBINALE 2020. Będziemy Państwa informowali o każdej istotnej decyzji.

Bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY wszystkim, za słowa wsparcia i deklaracje pomocy przy zapraszaniu kupców jakie do nas wpływają – bardzo wiele to dla nas znaczy.

Życzymy wszystkim przede wszystkim zdrowia i cierpliwości, a sklepom i salonom jubilerskim jak najszybszej możliwości otwarcia biznesów oraz szybkiego powrotu wielu klientów.

Z nadzieją na spotkanie w Krakowie,

zespół targów JUBINALE

żródło:Targi Jubinale

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też