Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

TOP AMBER – Image Silver

przeczytano 2100

Przekrój wzornictwa prezentowanych na targach Amberif produktów zawiera także bogatą ofertę bursztynniczego prêt-à-porter - codziennej biżuterii, odpowiadającej aktualnym trendom.

 

W portfolio gdańskiej firmy Image Silver – największego wystawcy strefy TOP AMBER – znaleźć można różnorodne kolekcje popularnej biżuterii, dyskretnie uzupełniającej wizerunek nowoczesnej kobiety i podkreślającej jej indywidualny charakter. Wysoka jakość, funkcjonalność oraz ponadczasowe wzornictwo to najbardziej charakterystyczne cechy kompletów sygnowanych marką Image Silver. Ich produkty znaleźć można w sklepach jubilerskich całego świata. Firma jest nieprzerwanie obecna na niemal wszystkich wiodących rynkach konsumenckich oraz najważniejszych targach jubilerskich na świecie – od Hongkongu, po Las Vegas. Tegoroczny Amberif – najważniejsze miejsce bursztynniczych premier - będzie coroczną okazją do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami Image Silver. 

https://imagesilver.com.pl/

 

DESIGN, ZŁOTO, SREBRO – Corundum

Firma Corundum swoją przygodę z jubilerstwem zaczynała w 1989 roku jako szlifiernia kamieni szlachetnych. Kolejnym etapem były marzenia właścicieli o własnej marce - pełnej idealnych szlifów i olśniewającego blasku. Tak powstała kolekcja SPARK – dla której przełomem był pierwszy kontakt z kryształami firmy Swarovski, które stały się niewyczerpanym źródłem inspiracji.

Projekty marki SPARK to cały kalejdoskop stylów i trendów - od bezpiecznej klasyki, poprzez intrygujące eksperymenty, aż po ekstrawaganckie wzornictwo. Kolczyki, naszyjniki, bransoletki marki SPARK to biżuteria, subtelnie podkreślająca kobiecość. Może być doskonałym dodatkiem do codziennego stylu casual, eleganckim uzupełnieniem stroju biznesowego, a także zwieńczeniem wieczorowej lub ślubnej kreacji. Niewątpliwym atutem jest przekrój przez całą paletę barw, dzięki czemu w prosty sposób można dobrać odpowiedni kolor biżuterii do stylizacji. 

Kolekcję biżuterii uzupełniają zegarki oraz akcesoria modowe prezentowane z powodzeniem na licznych imprezach targowych, m.in. w: Monachium, Londynie, Paryżu, Vicenzie, Hongkongu, Warszawie i – co oczywiste - w Gdańsku!

Zapraszamy do świata blasku, kolorów, harmonii i piękna. 

https://spark-shop.com/pl/
https://www.instagram.com/spark_silver_jewelry

  

Zapraszamy!

żródło: Amberif.

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też