Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Edukacja

Sukces w Międzynarodowym konkursie Młodego Designu 2018 w Bratysławie

przeczytano 3400

Zakończył się Międzynarodowy konkurs w Bratysławie JUNIOR DESIGN FEST 2018, na którym absolwentka Zespołu Szkół Plastycznych w Katowicach, Sylwia Szołtysek, otrzymała nagrodę  Słowackiego Związku Sztuk Pięknych za pracę dyplomową pn. "zestaw trzech wisiorów",  wykonaną w szkolnej pracowni jubilerskiej pod kierunkiem mgr Izabelli Kornas. 

To już trzecia nagroda w Międzynarodowym Konkursie  młodego designu w  Bratysławie. W 2014 roku  po raz pierwszy Zespół Szkół Plastycznych w Katowicach otrzymał wyróżnienie za najlepszą kolekcję biżuterii, a w 2016 roku absolwentka Szkoły, Paulina Strojniak, została uhonorowana nagrodą Burmistrza Bratysławy za pracę dyplomową pn. "zestaw biżuterii", wykonaną w ramach specjalizacji jubilerstwo  pod kierunkiem mgr Izabeli Kornas. Jest to Międzynarodowy konkurs dla szkół średnich skupiający się na projektowaniu różnego rodzaju produktów  i projektowaniu komunikacji wizualnej. Celem projektu, który  co dwa lata organizuje Josef Vydra  Utility Art. School w Bratysławie i Stowarzyszenie Obywatelskie Supka jest wspieranie rozwoju wzornictwa szkolnego oraz stworzenie obszaru dla międzynarodowej konfrontacji i aktywnej współpracy szkół. W konkursie uczestniczyły szkoły ze Słowacji, Austrii, Węgier, Czech i Polski.

 

 

                    

Fot. Nagrodzony zestaw trzech wisiorów Sylwi Szołtysek.

 

FOTORELACJA Z POBYTU W BRATYSŁAWIE

 

Fot. Sylwia Szołtysem i Izabelle Kornas.

 

Fot. Ceremonia wręczania nagród.

 

Fot. Sylwia Szołtysek odbiera nagrodę.

 

Fot. Izabella Kornas i Sylwia Szołtysek.

 

Fot. Laureatka Konkursu - Sylwia Szoltysek.

 

 

Admin.

 

Komentarze
  • Aleksandra
    28.03.2022 21:12:48
    Gratuluję Sylwia, Życzę dalszych sukcesów
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też