Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Rynki zagraniczne

Sukces projektu Biznes Bez Granic – dołącz do nas!

przeczytano 2154

Trwa cykl międzynarodowych spotkań online  Biznes Bez Granic (BBG) organizowanych przez Warszawską Izbę Gospodarczą. BBG daje możliwość indywidualnych, darmowych spotkań z producentami najwyższej jakości produktów z całego świata.

Jeszcze nigdy spotkania biznesowe w najdalszych zakątkach świata nie były takie proste! Pierwsze z cyklu, indywidualne spotkania biznesowe online odbywają się od początku sierpnia, z rekomendowanymi producentami z Chin. W ofercie ponad 20 branż, asortyment oraz ilość produktów – nieograniczona.

Zapewniamy wsparcie techniczne i obecność tłumacza.

Dotychczas odbyło się ponad 80 rozmów handlowych przedsiębiorców z Polski oraz Europy Centralnej i Wschodniej z chińskimi producentami. Rozmówcy nawiązali wiele ciekawych kontaktów, które w najbliższej przyszłości zaowocują efektywną współpracą i kontraktami. Szczególne zainteresowanie wzbudziła inteligentna elektronika, gadżety, telefony, zegarki.

Wśród importerów z Rosji największym zainteresowaniem cieszą się tekstylia. Z kolei Czesi i Litwini poszukują drobnej elektroniki użytkowej. Polscy przedsiębiorcy interesują się przede wszystkim wyposażeniem domu, maszynami oraz artykułami dekoracyjnymi.

Spotkania trwają i są zaplanowane codziennie do końca września, z możliwością przedłużenia na kolejne tygodnie. Jednak już dziś projekt Biznes Bez Granic można uznać za wielki sukces. Wkrótce zapowiedź kolejnych spotkań B2B z producentami ze Sri Lanki, Włoch, Czech i Niemiec.

Zainteresowanych przedsiębiorców prosimy o zgłoszenia on-line:http://wig.szef.co/formularze/homelife2020

żródło:WIG

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też