Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Pierwsze takie targi w Chinach!

przeczytano 2548

Rejestracja na Targi China International Import Expo trwa do 31 maja br.

Polskich projektantów, złotników i jubilerów zapraszamy do udziału w targach China International Import Expo, pierwszych w Chinach targach artykułów importowanych. Targi organizowane są z inicjatywy i pod patronatem samego Prezydenta Chin – Xi Jingpinga, i mają na celu zwiększenie sprzedaży zagranicznych produktów na rynku chińskim.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu przygotowuje udział Polski w targach China International Import Expoktóre odbędą się w dniach 5-10 listopada br. w Szanghaju, w tym w szczególności Pawilon Narodowy, który zostanie zrealizowany w ramach tych targów.​

Dlaczego warto wziąć udział w targach China International Import Expo w Szanghaju? -

  • atrakcyjne warunki finansowe-  koszt powierzchni wystawienniczej wraz z zabudową wynosi tylko 6000,00 PLN netto,
  • spotkania z firmami chińskimi, agentami oraz dystrybutorami zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu,
  • udział ok. 5500 agentów i dystrybutorów z terytorium całych Chin, którzy podczas targów liczą na nawiązanie wieloletniej współpracy z zagranicznymi partnerami i zakup produktów importowych,
  • intensywna promocja targów w mediach chińskich,
  • wsparcie logistyczne dla uczestników w zakresie wysyłki próbek na targi,
  • w czasie ostatnich dwóch dni targów zainteresowane firmy będą mogły prowadzić również sprzedaż swoich produktów, a targi zostaną otwarte dla szerokiej publiczności.

 

Z pewnością parasol polityczny i ogromna determinacja organizatorów chińskich gwarantują właściwą selekcje partnerów chińskich i nawiązanie cennych kontaktów handlowych.

 

Rejestracja na targi China Import Expo w Szanghaju

Zaproszenie

 

Firmy, które dokonają rejestracji zostaną zaproszone na spotkanie do Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu, w czasie którego zostanie szczegółowo omówiona koncepcja stoiska branżowego.

Wierzymy, że te wyjątkowe targi będą dla Państwa firm doskonałą i niepowtarzalną okazją do pozyskania cennych kontraktów handlowych na rynku chińskim, dlatego już dziś zapraszamy do udziału.

 

Wszelkie szczegóły dotyczące targów dostępne są również na stronie www.gochina.gov.pl

 

Zespół Redakcyjny

 Jubilerzy.info.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też