Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.

Stowarzyszenie Bursztynników wzięło udział w Misji Gospodarczej w Dubaju

przeczytano 846

Na zaproszenie Ministerstwa Rozwoju, Międzynarodowe Stowarzyszenie Bursztynników miało przyjemność wziąć udział w wyjazdowej Misji Gospodarczej organizowanej w ramach wydarzenia International FashionWeek w Dubaju, które odbyło się w dniach 22-24.10.2020 r.

Celem Misji było zdobycie wiedzy o danym rynku,rozpoznanie konkurencji, pozyskanie kontaktów biznesowych, wymiana doświadczeń pomiędzy uczestnikami Misji oraz edukacja w zakresie działalności eksportowej.

W ramach wydarzenia mieliśmy również szansę spotkać się z  przedstawicielem Polskiej Agencji Handlu i Inwestycji (PAiH) w Dubaju -  Panią Magdalena Radzką, z którą rozmawialiśmy o wyzwaniach branży związanej z ekspansją do krajów GCC, pozyskaniem zaufanego dystrybutora, promocją marek na rynku, przygotowaniem do EXPO 2020 w Dubaju (X.2020-III.2021) oraz przekazanie naszego magazynu: Bursztynisko. The Amber Magazine, który jest jedynym magazynem reprezentującym branżę bursztynniczą.

Bursztynowa biżuteria, firm członków należących do MSB, takich jak:ART7, S&A Jewellery Design, A2 Jewellery, CHILLI Jewellery oraz Galerii Bursztynu PRESTIGE, miała okazję zdobić modelki, które prezentowały kolekcję sukien ślubnych autorstwa Diany Walkiewicz z firmy DeVu. Dzięki udanej współpracy otrzymaliśmy zaproszenie do kolejnych wydarzeń International FashionWeek organizowanych przez Cheryle Dias (zalożycielkę i pomyslodawczynię), która organizuje takze IFW w Nowym Jorku, Mediolanie, Rzymie, Paryżu i Londynie.

żródło:www.amber.org.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też