Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

PAIH udostępnia przestrzeń coworkingową dla ukraińskich firm

przeczytano 1043

Atak Rosji na Ukrainę przekłada się również na biznes, a w szczególności ukraińskie firmy z sektora MŚP. W obliczu wojny na Wschodzie PAIH organizuje wsparcie dla firm z Ukrainy i udostępnia im przestrzeń coworkingową w Warszawie. Już teraz, małe i średnie firmy mogą przenieść swoją działalność do Polski. PAIH oferuje bezpłatną przestrzeń biurową w kamienicy przy ul. Bagatela 12.

Pierwsze ukraińskie firmy będą mogły skorzystać z przestrzeni biurowej Coworking Ukraina od poniedziałku, 7 marca. W tej chwili trwa przygotowanie powierzchni i niezbędnego zaplecza. Program zaplanowano na trzy miesiące z możliwością przedłużenia, w zależności od sytuacji.

Kamienica Bagatela 12 znajduje się w warszawskim Śródmieściu, w sąsiedztwie Łazienek Królewskich, w otoczeniu ambasad, m.in. Ambasady Ukrainy i instytucji rządowych. Tętniąca życiem okolica inspiruje i dostarcza motywacji do działania, jest także miejscem licznych spotkań biznesowych. W ramach programu PAIH zapewnia darmową przestrzeń biurową wraz z niezbędną infrastrukturą.

Opuszczasz Ukrainę? Jesteś już w Polsce? Chcesz przenieść swoja działalność do bezpiecznego miejsca?

Nie czekaj, zgłoś się do nas! Wypełnij formularz rekrutacyjny.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi firmami.

Oferta jest skierowana do firm, które przenoszą się z Ukrainy w ostatnich dniach, ze względu na agresję Rosji.

żródło:paih.gov.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też