Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

"Beauty trapped in time. Piękno zatrzymane w czasie. Powrót z Chin"

przeczytano 531

Od 9 stycznia 2023 roku w Galerii MSB odbywać się będzie wystawa pt. "Beauty trapped in time.

Piękno zatrzymane w czasie. Powrót z Chin".

10 stycznia 2021 roku w mieście Kunming, stolicy prowincji Yunnan, odbyło się oficjalne otwarcie wystawy polskiej biżuterii artystycznej z bursztynem - ,,Beauty trapped in time. Piękno zatrzymane w czasie. Pomysłodawcami wydarzenia i kuratorami wystawy po stronie polskiej byli Sebastian Tajl i Natalia Zawiła, którzy od lat związani są z Chinami i z zamiłowania zajmują się promocją Polski. Wystawa została zrealizowana przez Muzeum Narodowe Oddział Prowincji Yunnan oraz firmę Seba Amber. Według danych uzyskanych od władz Muzeum, w pierwszym tygodniu, wystawę zobaczyło ponad 10 tysięcy zwiedzających (średnio jest to 2,3 tys. osób dziennie).

Na wystawie w Galerii MSB, w dniach 9-19.01.2023 będzie można obejrzeć część ogromnej wystawy prezentowanej w Chinach, będą to m.in. prace: A2 Jewellery, Art7, Pauliny Binek, Danki Czapnik, Marii Fijałkowskiej, Aleksandra Gliwińskiego, Barbary Gronuś- Dutko, Izabeli Gutowskiej, Giedymina Jabłońskiego, Anny Kamińskiej, Jacka Ostrowskiego oraz Marty Włodarskiej.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też