Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

"ŚWIAT ELIT" partnerem serwisu jubilerzy.info.pl

przeczytano 2789

Portal jubilerzy.info.pl nawiązał partnerską współpracę z magazynem "Świat Elit" i już w grudniowym wydaniu zostały zamieszczone artykuły traktujące o biżuterii i nie tylko. Zachęcamy do lektury.

"Świat Elit" to magazyn polityczno-biznesowy funkcjonujący na rynku wydawniczym od roku 2001. Jest czasopismem komercyjnym i znajduje coraz większe uznanie wśród czytelników, w wyniku prezentacji i promocji elit politycznych, biznesowych, mundurowych oraz kulturalnych.

 

 

Od początku istnienia ,,Świat Elit” przedstawia wywiady z politykami różnych opcji politycznych, jak również ludźmi sukcesu, których nie brakuje na rynku rodzimej gospodarki. Magazyn jest źródłem wskazującym na wiele istotnych kwestii dotyczących świata polityki i biznesu. Ponadto na łamach czasopisma prezentowane są wypowiedzi przedstawicieli świata dyplomacji mając nadzieję, że zasugerują one nowe kierunki rozwoju polskiej polityki zagranicznej.

Problematyka bezpieczeństwa narodowego, a także bezpieczeństwa w skali europejskiej i ogólnoświatowej, tak istotna w ostatnim roku, znajduje szerokie odbicie w magazynie. Wiele uwagi poświęca się kwestiom związanym z obronnością oraz strategiom rozwoju sił wojskowych i policyjnych. Teksty kulturalne na łamach pisma promują wybitnych polskich artystów o znakomitym dorobku twórczym i międzynarodowej sławie. Przedstawiane są znakomitości świata kultury i nauki oraz prezentowane ciekawe felietony i reportaże. W "Świecie Elit" można przeczytać o prestiżowych imprezach i bankietach odbywających się w naszym kraju. Można również poznać opinie kreatorów życia społecznego oraz poglądy ludzi polityki i biznesu.

Magazyn dostarczany jest m.in. do Kancelarii Prezydenta, Premiera, Sejmu i Senatu, ministerstw, ambasad, placówek dyplomatycznych i przedstawicielstw handlowych poza granicami kraju, ataszatów wojskowych oraz Polonii. Czasopismo kierowane jest także do przedstawicieli lokalnych władz, jak: wojewodowie, prezydenci miast, komendy wojewódzkie, służby mundurowe (wojsko, policja, straż graniczna, straż pożarna) oraz do polskich i zagranicznych przedsiębiorców (m.in. do Parlamentu Europejskiego w Brukseli).

"Świat Elit" prezentowany jest również w klubach biznesu, galeriach oraz na wydarzeniach politycznych i gospodarczych w kraju. Dostępny jest na stojakach prasowych w ponad 360 wyselekcjonowanych prestiżowych lokalach restauracyjno-kawiarnianych oraz 520 ekskluzywnych hotelach i ośrodkach SPA w większych aglomeracjach miejskich na terenie całego kraju. "Świat Elit" jest również dostępny w większych salonach prasowych w ogólnopolskiej sprzedaży sieci RUCH, jak również w prenumeracie w sieci KOLPORTER. Od 2016 magazyn jest dostępny także w sieci salonów Inmedio, Relay oraz Empik Cafe. Nakład 10 tys. egz. Cykl wydawniczy - dwumiesięcznik.

 

 

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też