Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

LETNIA EDYCJA targÓW JUBINaLE-1-3. czerwca 2023

przeczytano 886

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski.

To niezwykła okazja by być zawsze na bieżąco w dynamicznie zmieniającym się świecie biżuterii i zegarków. Jeden wyjazd daje możliwość spotkania licznej grupy międzynarodowych wystawców, zapoznania się z nowościami i trendami panującymi na rynku, daje również szansę porównania wielu ofert jednocześnie.

Targi to ważny element marketingowy i świetna okazja do umocnienia współpracy ze stałymi partnerami, ale także szansa na nawiązanie nowych kontaktów z potencjalnymi klientami.Termin i formuła targów zapewnia firmom biorącym w nich udział oszczędność czasu i nakładów finansowych na dotarcie z ofertą do stałych i nowych odbiorców.

Pozwól sobie na wygodę, mając dostęp do bogatej oferty produktów i promocji w jednym czasie i miejscu. Odkryj Kraków na nowo! Zapraszamy.

Lato zbliża się wielkimi krokami. Czy Twój biznes jest już przygotowany na ten ważny sezon w roku?
Czas zaplanować przyjazd na targi JUBINALE w dniach 1-3 czerwca. (EXPO Kraków, Galicyjska 9)

Trendy na sezon letni, największy wybór nowości, najważniejsze firmy z branży w jednym miejscu, przyjazna atmosfera i dbałość o komfort pracy ODWIEDZAJĄCYCH oraz WYSTAWCÓW.
Aktualizowana lista Wystawców na https://jubinale.com.pl/lista-wystawcow

Jeszcze do 14 kwietnia, przyjmujemy zgłoszenia wystawców.

To już ostatni dzwonek 🔔  by zostać wystawcą targów JUBINALE!

Zgłoszenie udziału https://jubinale.com.pl/dla-wystawcow

 

 

Zespół Międzynarodowych Letnich Targów Jubinale serdecznie zaprasza: 1-3 czerwiec, EXPO Kraków, Galicyjska 9.

 

www.jubinale.com

tel. +48 58 520 90 99

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też