Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Polskie stoisko narodowe na targach biżuteryjnych w Pekinie - 13-16 kwiecień 2018

przeczytano 3099

W dniach 13-16 kwietnia 2018 r. odbywa się w Pekinie kolejna edycja targów "China International Jewellery Fair". Targi w Pekinie od 7 lat są największym wydarzeniem dla branży biżuteryjnej w Azji oraz platformą komunikacji oraz handlu dla producentów biżuterii, dystrybutorów oraz sprzedawców, stowarzyszeń branżowych czy też mediów społecznościowych.

Fot. Ceremonia otwarcia targów 2017, Pekin.

 

Na powierzchni ponad 50.000 m2 zaprezentuje swoją ofertę ok. 2000 wystawców z ponad 30 krajów. W wydarzeniu biorą udział międzynarodowi oraz lokalni przedsiębiorcy chociażby ze Stanów Zjednoczonych, Korei Południowej, Tajwanu, Hongkongu czy Sri Lanki. Szacowana liczba odwiedzających targi może wynieść nawet 80.000 osób.

Targi w Pekinie są źródłem wiedzy na temat branży - produktów, trendów oraz nowości technologicznych. Zostały podzielone na 12 hal tematycznych, w tym Diamenty i Kamienie Szlachetne, Biżuteria (białe złoto, platyna, srebro), Perły i Korale, Minerały czy też akcesoria do produkcji biżuterii. Przewidziane są również specjalne strefy dla regionu Hongkong/Tajwan.

Więcej informacji na temat targów China International Jewellery Fair dostępne jest na stronie wydarzenia.

Polska Agencja Inwestycji i Handlu zaprasza do odwiedzenia stoiska narodowego, które zlokalizowane zostanie w Hali 3 (Ground level), stoiska: 73/68. Na naszym stoisku wydzielone zostanie miejsce do spotkań b2b dla przedstawicieli polskich firm oraz kontrahentów, znajdzie się na nim również oprawa audiowizualna oraz miejsce na materiały promocyjne dotyczące branży biżuteryjnej. Zapraszamy polskich przedsiębiorców do przekazywania materiałów promocyjnych w postaci katalogów, ulotek oraz filmów reklamowych. Będziemy je dla Państwa promować przez cały czas trwania targów.

W ramach promocji polskiej branży biżuteryjnej 14 kwietnia o godz. 10:00 na polskim stoisku promocyjnym odbędzie się konferencja prasowa, którą poprowadzi ekspert branżowy, z udziałem dziennikarzy międzynarodowych, gości zagranicznych oraz przedstawicieli polskich przedsiębiorstw. Już dziś zapraszamy polskie firmy, które planują udział w targach objętych programem, do kontaktu z Polską Agencją Inwestycji i Handlu i odwiedzenia polskiego stoiska.

Polskie stoisko narodowe na targach w Pekinie zostanie zorganizowane przez PAIH w ramach realizacji programu promocji branży Moda Polska w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

Więcej informacji na temat programu oraz kolejnych wydarzeń branżowych dostępne jest stronie serwisu poświęconego promocji sektora Moda Polska.

 

Źródło: PAIH, 12.03.2018.


Skorzystaj z bezpłatnej promocji firmy na targach China International Jewellery Fair

Termin przesyłania filmów promocyjnych został przedłużony do 03.04.2018 !

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też