Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
JUNIORZY

Patrycja Janiak - uczennica Liceum Plastycznego w Katowicach, kierunek jubilerstwo

przeczytano 3519

Patrycja Janiak jest uczennicą klasy III. Liceum Plastycznego w Katowicach na kierunku jubilerstwo. Jak twierdzi, gdy pierwszy raz weszła do pracowni od razu wiedziała, że wybierze specjalizację jubilerstwo. Interesuje się techniką wire wrappingu oraz stylem secesyjnym.

Prace Patrycji cechuje płynność i linearyzm. Dużą uwagę przykłada do detalu, nad którym praca sprawia artystce przyjemność. Po ukończeniu szkoły średniej chciałaby kontynuować naukę złotnictwa.

Jest pełna zapału w projektowaniu i realizowaniu swoich form biżuteryjnych. Chętnie zmierza się z tematami konkursowymi poszukując ciekawych rozwiązań w zinterpretowaniu tematu. Zawsze przygotowana na nowe wyzwania. Jej biżuteria odzwierciedla jej osobowość. To subtelna młoda artystka wrażliwa na piękno natury i sztuki, z której czerpie swoje inspiracje.

 

 

Wybrane prace autorstwa Patrycji Janiak

 

 

 

 

 

 

Gratulujemy Patrycji talentu i zdeterminowania w realizacji swojej pasji. Życzymy wielu sukcesów i dużo satysfakcji z wybranej drogi artystycznej.

Zespół redakcyjny Jubilerzy.info.pl

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też