Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Edukacja

Program grantowy Wena Fundacji Rodziny Staraków dla rozwoju i wsparcia uczniów oraz nauczycieli specjalizacji Jubilerstwo w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach

przeczytano 1828

Program grantowy Wena Fundacji Rodziny Staraków dla rozwoju i wsparcia uczniów oraz nauczycieli

specjalizacji Jubilerstwo w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach.

 

Miło nam poinformować, że uczniowie specjalizacji Jubilerstwo w Zespole Szkół Plastycznych w Katowicach zdobyli grant Fundacji Rodziny Staraków na zrealizowanie autorskiego projektu „Śladami Polskich Minerałów stosowanych w jubilerstwie – Krzemień Pasiasty kamień optymizmu”.

Jesteśmy bardzo dumni, że nasz projekt znalazł uznanie i został zakwalifikowany w konkursie. Możliwość zrealizowania projektu, jego sfinansowanie, daje nam dużą satysfakcję oraz mobilizuje do coraz to odważniejszych i ciekawszych przedsięwzięć.

W planach powstała organizacja warsztatów jubilerskich w szkole jak i poza nią. Udało nam się nawiązać współpracę z profesjonalnymi znawcami tematu krzemienia pasiastego, unikatowego minerału w skali światowej oraz twórcami autorskiej biżuterii z tym charakterystycznym kamieniem ozdobnym. Do tej pory udało nam się zorganizować spotkanie z panem Cezarym Łutowiczem i Mariuszem Pajączkowskim oraz odwiedziliśmy warsztat Andrzeja Wilka.

Liczymy na to, że dzięki współpracy i wsparciu tak wielu zaangażowanych osób oraz twórczej pracy uzdolnionych uczniów, powstaną naprawdę oryginalne dzieła biżuteryjne.

Zachęcamy do śledzenia informacji o naszych działaniach na oficjalnej stronie naszej Szkoły :

https://www.plastyk.katowice.pl/

Więcej informacji o projekcie Spectra Edu i programie Wena Fundacji Rodziny Staraków znajdą Państwo na:

https://starakfoundation.org/pl/spectraedu/spectraedu

oraz

https://starakfoundation.org/pl/spectraedu/wena

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też