Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

NAJWIĘKSZA WYSTAWA SZTUKI BIŻUTERII EXPO UKRAINA 2020

przeczytano 2199

Od 21 do 24 maja Jubiler Expo Ukraine, wiodąca międzynarodowa wystawa biżuterii, odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Wystawowym w Kijowie na Ukrainie. Organizatorem wystawy jest Kijów International Contract Fair, Ltd., lider branży wystawienniczej na Ukrainie.

  

Organizatorem wystawy jest Kijów International Contract Fair, Ltd., lider branży wystawienniczej na Ukrainie. Jeweler Expo Ukraine to główne wydarzenie dla ukraińskiego rynku biżuterii, zapewniające wiodącym producentom biżuterii i początkującym jubilerom wyjątkową okazję do zaprezentowania produktów i nowości, a także do udanego rozwoju firmy. Usprawnia dalszy rozwój ukraińskich firm jubilerskich i wspiera działalność zagranicznych firm na rynku ukraińskim. Jeweler Expo Ukraine to najlepsza platforma do wejścia na ukraiński rynek biżuterii.

  

Jubiler Expo Ukraina 2020 wiosna (21-24 maja) zgromadzi ponad 250 firm, w tym wiodących producentów z Ukrainy i zagranicy, słynne domy jubilerskie i butiki trendsetterów jubilerskich. Przewidywana liczba odwiedzających to ponad 20 000 profesjonalistów.

  

Jeweler Expo Ukraine to wiodąca innowacyjna platforma dla profesjonalistów branży, projektantów biżuterii i koneserów sztuki biżuterii. Projekt oferuje nie tylko prosty przegląd współczesnych tendencji, ale zapewnia uczestnikom i odwiedzającym możliwość poznania nowoczesnych form i metod organizacji i prowadzenia działalności gospodarczej, a także finansowania, koncepcji marketingowych i pomysłów reklamowych. Jest to również platforma edukacyjna: podczas projektu odbywają się fora biznesowe i konferencje dotyczące pilnych spraw rozwoju branży jubilerskiej, a także prezentacje, konkursy, szkolenia i inne wydarzenia tematyczne.

  

Więcej informacji można znaleźć na stronie: www.jewellerexpo.kiev.ua

Z przyjemnością powitamy Twoją firmę na najważniejszej imprezie jubilerskiej na Ukrainie!

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też