Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

Niecodzienna historia firmy Lartes- jak Feniks z popiołów

przeczytano 1715

Rozmowa z Panem Sebastianem Sowa i Panem Arturem Zych - właścicielami firmy Lartes.

- Skąd powstał pomysł na powstanie firmy w czasie Covid 19, każdy z założycieli ma swoją historię, co takiego musiało się zadziać że powstała firma Lartes?

Powód  założenia firmy może wydawać się banalny – po prostu straciliśmy pracę w poprzedniej firmie.

Przez lata pracy w branży jubilerskiej poznawaliśmy wspaniałych ludzi i nawiązaliśmy wiele przyjaźni. Jednak życie lubi zaskakiwać i rok 2020 stał się dla nas przełomowy. Szukaliśmy alternatyw na rynku pracy, jednak w środku wiedzieliśmy, co powinniśmy zrobić. Kochamy to, co robimy i nie wyobrażaliśmy sobie pracy gdzie indziej, więc podjęliśmy decyzje o założeniu własnej firmy. Mamy nadzieję, że ta decyzja okaże się słuszna zarówno dla nas, jak i dla naszych Klientów.

- W ofercie firmy Lartes są różne opakowania na biżuterię jak również jesteście producentem mebli do salonów (duża rozpiętość od opakowań po meble), proszę scharakteryzować ofertę firmy.

Doświadczenie w branży nauczyło nas, jak ważna jest kompleksowa obsługa. Zaopatrujemy więc branżę jubilerską w to, czego potrzebuje. Najczęściej są to opakowania do biżuterii, bo tego typu produkt rotuje najszybciej. Oferujemy jednak znacznie więcej - środki do czyszczenia i pielęgnacji biżuterii, wysokiej jakości ekspozytory jubilerskie i w końcu – meble i zabudowy meblowe do salonów jubilerskich. Przy okazji oferujemy również usługi projektowe, czy oświetlenie do salonów sprzedaży – czyli wszystko to, czego mogą potrzebować nasi Klienci. Jesteśmy również otwarci na nowe wyzwania, dlatego zapraszamy do kontaktu w każdej sprawie.

Posiadamy zarówno własną produkcję, jak i współpracujemy z producentami w Europie i na świecie. Dzięki temu możemy zaoferować naszym klientom niezwykle szeroki wachlarz produktów i usług. Nie spoczywamy jednak na laurach i sukcesywnie poszerzamy swoją ofertę o nowe rozwiązania.

- Zapraszacie Państwo do współpracy -stawiacie na profesjonalizm i niezależność, na czym konkretnie miałaby wyglądać ta współpraca?

Tak, stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i niezależność. Pracujemy w branży już wiele lat, więc z czystym sumieniem możemy nazwać naszą pracę profesjonalną. Tym samym firma Lartes  jest naszą firmą, wiec nie podlegamy zbędnym procedurom, niekompetentnym przełożonym i niezrozumiałym decyzjom. Znamy naszych klientów i wiemy, czego potrzebują i z jakimi problemami borykali się do tej pory. Dlatego wychodzimy naprzeciw ich oczekiwaniom – profesjonalnie pomagamy i doradzamy, a jednocześnie pozostajemy niezależni w decyzjach i otwarci na szeroko rozumianą współpracę. Nie wyznaczamy sztywnych reguł ani zasad, nie opieramy się na szablonowych rozwiązaniach. Indywidulanie podchodzimy do każdej sprawy i staramy się znaleźć optymalne rozwiązanie. Nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi na pytanie Na czym konkretnie miałaby ta współpraca polegać? .

A w zasadzie jest – na Współpracy właśnie.

A jej przedmiot zależy tylko od potrzeb naszych klientów.

                                  meble, ekspozytory, pudełka

                       ...kompleksowa obsługa salonów jubilerskich...

Dziękuję za rozmowę,

życzę dalszych sukcesów:)

Barbara Cieślak

Redakcja Jubilerzy. Info.pl

www.lartes.pl

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też