Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności

WIADOMOŚCI JUBILERSKIE: 15.02.2018-28.02.2018

przeczytano 1993

NEWSLETTER  JUBILERZY.INFO.PL nr 4/2018

Wiadomości jubilerskie to lista informacji z ostatnich dwóch tygodni dla osób związanych z branżą jubilerską. Można znaleźć w niej wiadomości praktyczne, ciekawe, przydatne, a czasami także inspirujące. Jeżeli chcesz podzielić się ciekawym materiałem lub w środowisku branżowym zakomunikować wydarzenie, podeślij informacje na adres: redakcja@jubilerzy.info.pl.

AKTUALNOŚCI

Skorzystaj z bezpłatnej promocji firmy na targach!

W terminie: 13-16.04.2018r w Pekinie odbędą się targi biżuteryjne China International Jewellery Fair. Zapraszamy do bezpłatnej promocji Państwa firm, produktów i usług. W związku z rozpoczęciem realizacji działań  „Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe- Marka Polskiej Gospodarki – Brand- MODA POLSKA” informujemy, iż mogą Państwo bezpłatnie skorzystać z następujących form promocji: dystrybucja folderów reklamowych na stoisku narodowym; wyświetlenie filmu promocyjnego na stoiskach narodowych.

Więcej

Zmiana pokoleniowa w firmach rodzinnych będzie łatwiejsza

Rada Ministrów przyjęła przygotowany przez Ministerstwo Przedsiębiorczości i Technologii projekt ustawy o zarządzie sukcesyjnym przedsiębiorstwem osoby fizycznej. Nowe przepisy mają zagwarantować, że w przypadku śmierci właściciela firmy, w mocy zostaną utrzymane kontrakty, umowy o pracę, zezwolenia czy koncesje zawarte przez dane przedsiębiorstwo i jego dotyczące.

Więcej

Płynność finansowa warunkiem rozwoju przedsiębiorstw

Utrzymanie płynności finansowej może być problemem zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i niewielkich firm. Do jej zachwiania może prowadzić choćby opóźnienie płatności ze strony kontrahenta za otrzymane towary lub usługi. Sposobem na uniknięcie utraty płynności finansowej oraz związanych z tym konsekwencji jest faktoring.

Więcej

Dotacje na nowe wyroby i usługi

Od 20 marca 2018 r. do 5 grudnia 2018 r. będzie trwał nabór wniosków w ramach Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój Poddziałanie 3.2.1 Badania na rynek (miasta średnie). Program Badania na rynek to dotacje ułatwiające przedsiębiorcom uruchomienie linii produkcyjnej dla nowych technologii lub usług i jednocześnie ważne narzędzie polityki innowacyjnej.

Więcej

Pamiątkowa KSIĘGA WSPOMNIEŃ

Z okazji 25. urodzin Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF otworzyliśmy pamiątkową KSIĘGĘ WSPOMNIEŃ. Zachęcamy do refleksji na temat targów AMBERIF, jak zmieniały się na przestrzeni lat, jak wyglądały pierwsze i kolejne edycje, czy były ważnym czynnikiem promocji Państwa firm, jakie miały i nadal mają znaczenie dla rozwoju polskiej branży złotniczo-jubilerskiej,...

Więcej

RYNKI ZAGRANICZNE  

ZDOBYĆ ZAGRANICZNE RYNKI

Pula 100 mln zł czeka na przedsiębiorców z Polski Wschodniej, którzy chcą zdobyć klientów na zagranicznych rynkach. Nabór wniosków w działaniu 1.2 Internacjonalizacja MŚP, wg zmienionych i bardziej atrakcyjnych zasad, rozpocznie się 27 lutego br.

Więcej

TARGI

Jubilerski kalendarz targowy – marzec 2018

Kalendarz wybranych targów jubilerskich na świecie w marcu 2018 r.

Więcej

Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show

27 lutego, w AsiaWorld-Expo rozpoczęły się targi Hong Kong International Diamond, Gem and Pearl Show, na których 1970 wystawców zaprezentuje znakomite surowce jubilerskie.  W czwartek, w HKCEC rozpocznie się International Jewellery Show. 

Więcej

INHORGENTA MUNICH 2018 inspiruje międzynarodową branżę biżuterii i zegarków

Przez cztery dni INHORGENTA MUNICH po raz kolejny była międzynarodowym miejscem spotkań branży biżuterii, zegarków i kamieni szlachetnych. Od 16 do 19 lutego około 27 000 odwiedzających z ponad 70 krajów przybyło do Monachium, aby odkryć trendy roku w segmencie biżuterii i zegarków.

Więcej

KONKURSY

27. Międzynarodowy Konkurs Sztuki Złotniczej ILUZJA w ramach Legnickiego Festiwalu SREBRO 2018 już trwa!

Termin nadsyłania prac upływa 2 kwietnia 2018 roku! W tym roku tematem Konkursu jest ILUZJA. Konkurs ma charakter otwarty, zapraszamy zatem do udziału wszystkich twórców i projektantów biżuterii, zarówno profesjonalistów jak i amatorów. 

Więcej

Konkurs dla projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej pn. SKARBY ZIEMI

Uwaga! Do 4 marca 2018 r. została przedłużona rejestracja do Konkursu dla młodych projektantów i adeptów sztuki jubilerskiej pn. SKARBY ZIEMI.

Konkurs został zainicjowany w celu wniesienia świeżych i nowatorskich idei do branży jubilerskiej, promocji młodych talentów  oraz aktywizacji pracy zespołowej przy realizacji projektów jubilerskich, niezwykle korzystnej i wręcz koniecznej w dzisiejszych realiach gospodarczych.

Więcej

OGŁOSZENIA – JUBILERZY.INFO.PL

PROMOCJA PAKIETÓW DLA FIRM

Z okazji 25. urodzin Międzynarodowych Targów Bursztynu, Biżuterii i Kamieni Jubilerskich AMBERIF, firma JUBILERZY INFO ogłasza promocję pakietów dla firm, która obejmuje wszystkie rodzaje wpisów na portalu jubilerzy.info.pl i wynosi 50% ceny regularnej. Pakiet Starter – 0 zł., pakiet Podstawowy 195 zł., pakiet Srebrny – 345 zł., pakiet Złoty – 495 zł., pakiet Platynowy – 795 zł. Ilość pakietów promocyjnych - 98.

Czas promocji: 14.02.2018 do 24.03.2018 lub do wyczerpania limitu. Zostało 98 pakietów.

 

Utwórz wizytówkę swojej firmy na branżowej platformie jubilerzy.info.pl

Wybierz odpowiedni pakiet – skorzystaj z urodzinowej promocji, 50% rabatu na wszystkie wpisy.

 

OGŁOSZENIA – SPRZEDAM PRODUKT

WOJOWNIK CHIŃSKI SREBRO 925 I BURSZTYN BAŁTYCKI RĘCZNA PRACA

Sprzedam wyprodukowaną ręcznie postać wojownika chińskiego z okresu królestwa Qin. Wykonany ręcznie ze srebra próby 925, na podstawie z bryły bursztynu bałtyckiego. Wysokość około 20 cm, waga ok 422 g. W ofercie posiadamy czterech wojowników. Każdy jest inny i nie ma takiego drugiego na świecie. Wykonany w naszej pracowni w Gdańsku ręcznie przez Mistrzów jubilerstwa, współtwórców Bursztynowego Ołtarza w Gdańsku.

Więcej

SZACHY ODSIECZ WIEDEŃSKA Z BRĄZU

Szachy Odsiecz Wiedeńska są repliką figurek, które zostały wykonane z atestowanego brązu sporządzonego według naszej receptury, następnie nałożyliśmy rysunek poprzez ręczną rzeźbę w metalu. Szachownica wykonana ręcznie z drewna. Istnieje możliwość wygrawerowania dedykacji. Wysokość szachownicy: 10 cm. Szerokość szachownicy: 46 cm Wysokość figurek: 6,5-10 cm. Termin realizacji: 4-5 tygodni. Autor: Artystyczna Pracownia Odlewnictwa i Witraży Stanisław Janiszewski

Więcej

KSIĄŻKA "BIŻUTERIA ARTYSTYCZNA - KURS WYTWARZANIA" ANDRZEJ BANDKOWSKI

Książka – podręcznik Andrzeja Bandkowskiego "Biżuteria artystyczna-kurs wytwarzania" pozwoli skorzystać wielu zainteresowanym z wiedzy i doświadczenia artysty, dla którego biżuteryjna profesja stała się życiową pasją, a kreatywność współtworzyła fenomen polskiej szkoły srebra.

Więcej

GIEŁDA - SPRZEDAM

KAMIENIE JUBILERSKIE

Oferujemy kamienie jubilerskie, w tym rzadkie okazy kamieni szlachetnych i półszlachetnych w kalibrowanych rozmiarach i różnych klasach jakości. Zapraszamy do zapoznania się z bogatą ofertą kamieni, które importujemy bezpośrednio z Azji, Afryki i Ameryki południowej. Posiadamy stały, monitorowany dostęp do bogatych złóż minerałów w takich miejscach jak Tajlandia, Kambodża, Birma, Pakistan i Afganistan…

Więcej

 

 

Jubilerzy.info.pl, to nowoczesna platforma wymiany informacji branży jubilerskiej, WIRTUALNE MIASTO JUBILERÓW, miejsce spotkań producentów, kupców i nabywców produkcji jubilerskiej, firm i usług z branż pomocniczych.

Oferujemy w serwisie: dostęp do aktualnej wiedzy branżowej; pozyskanie krajowych i zagranicznych kontaktów biznesowych; uczestnictwo w rankingach, konkursach i spotkaniach biznesowych;  publikację ofert na GIEŁDZIE OGŁOSZEŃ; wymianę wiedzy i doświadczeń na branżowym FORUM oraz  wiele innych ciekawych propozycji.

Stawiamy na współpracę w warunkach konkurencji. Budujemy silne, mobilne i bezpieczne  powiązania między producentami, sprzedawcami i użytkownikami biżuterii, a jednocześnie z dostawcami produktów i usług dla branży jubilerskiej. Współpracujemy z wyjątkowymi ludźmi, którzy tworzą niezwykłe dzieła.

Serdecznie zapraszamy do współtworzenia społeczności WIRTUALNEGO MIASTA JUBILERÓW, jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie i propozycje współpracy.

 

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i do współpracy

Zespół redakcyjny jubilerzy.info.pl

     Kontakt: redakcja@jubilerzy.info.pl     

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też