Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

JUBINALE Lato 2021

przeczytano 1747

Serdecznie zapraszamy do udziału w 14. edycji Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE 2021, która odbędzie się 17-19 czerwca 2021! Serdecznie zapraszamy do czynnego udziału w tym wydarzeniu.

JUBINALE to wiodące wydarzenie branży jubilerskiej w Europie Centralnej. Targi oferują swoim gościom niepowtarzalny wgląd w letnie trendy, które w nadchodzącym sezonie będą napędzały polski i europejski rynek jubilerski. 14. edycja targów odbędzie się 17-19 czerwca 2021 w nowoczesnej hali Międzynarodowego Centrum Targowo-Kongresowego EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w Krakowie.

Wystawcami targów są firmy z Polski oraz zagranicy – producenci, importerzy, hurtownicy, designerzy branży jubilerskiej i zegarkowej. Liczne grono kupców dociera do nas z Polski oraz krajów Europy Centralnej, jak: Słowacja, Czechy, Węgry, Ukraina, Niemcy, Litwa, Włochy czy kraje bałkańskie. Międzynarodowość targów JUBINALE staje się ich bardzo mocną stroną, tym samym zapewniając polskim firmom możliwość nawiązania kontaktów na skalę międzynarodową, co w dzisiejszych czasach silnej konkurencji na każdej płaszczyźnie, jest niezwykle ważne.

Zwykle blisko 200 wystawców przedstawia swoją ofertę kupcom odwiedzającym targi, w tym wielu decyzyjnym przedstawicielom firm jubilerskich.

Odkryj Kraków na nowo!

Serdecznie zapraszamy na Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE w dniach  ..........  2021!

zmiana daty-w połowie maja będzie znana nowa data targów!!!!

żródło: www.jubinale.com

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też