Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności Edukacja

Iwona Tamborska w nowej odsłonie

przeczytano 309

Znowu ta biżuteria....

A gdyby tak opowiedzieć o tym w sposób interesujący? Zastanowić się dlaczego ludzie od początku istnienia cywilizacji fascynowali się klejnotami? Pożądali ich, szukali, poświęcali życie na ich zdobycie i przypisywali im oczywiście wielką wartość, traktowali je jako skarby?

 I to we wszelkich kulturach, niezależnie od regionu świata, na który patrzymy. Gdyby tak się pochylić nad historią i nad mitami, zapytać specjalistów, co kryją dane skarby, dane kamienie, dlaczego są wyjątkowe i jak odróżnić jedne od drugich? Gdyby nauczyć się trochę więcej o pięknie, które nas otacza? O poszukiwaniu skarbów? Może to sprawi, że we wszystkich nas zapali się jakaś iskra zainteresowania, zachwytu nad cudami? Jeśliby do tego podejść nie od strony pieniędzy i inwestycji, a od strony cudu, czegoś wyjątkowego?

Nie myślałam, że kiedyś do tego dojdzie, ale oto robię filmiki na social media (InstagramYouTubeFacebook). To mój nowy projekt. Już dziś emisja pierwszego odcinka - "Perły". Gościem odcinka jest Jacek Ożdżeński - znany w Polsce i na świecie gemmolog.
Zapraszam!\

https://mail.google.com/mail/u/0/?tab=rm&ogbl#inbox/FMfcgzGwJccLDjNCFQcbpxmzRxpVdMpk?projector=1

Pozdrawiam i zapraszam do odwiedzenia strony,
Iwona Tamborska
www.rekamistworzone.com

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też