Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Główne wydarzenie branży jubilerskiej Ukrainy - międzynarodowa wystawa Jeweler Expo Ukraine; 23-26 maja

przeczytano 2489

Główne wydarzenie branży jubilerskiej Ukrainy - międzynarodowa wystawa Jeweler Expo Ukraine; 23-26 maja

 

Jubiler Expo Ukraine to największe ukraińskie wydarzenie branżowe, najważniejsze dla życia gospodarczego stolicy, a także całego kraju. To popycha dalszy rozwój ukraińskich firm jubilerskich i wspiera działalność zagranicznych firm na rynku ukraińskim. Jeweler Expo Ukraine to najlepsza platforma startowa do wejścia na ukraiński rynek biżuterii.

Jeweler Expo Ukraine to odbywająca się dwa razy w roku impreza wystawiennicza - wydania wiosenne i jesienne. Kolejna edycja będzie 37. i odbędzie się od 23 do 26 maja w Międzynarodowym Centrum Wystawienniczym w Kijowie na Ukrainie. A edycja jesienna odbędzie się od 28 listopada do 1 grudnia.

Tym razem zgromadzi ponad 250 firm, wśród których są czołowi producenci z Ukrainy i zagranicy, słynne domy jubilerskie i butiki trendsetterów biżuterii. Oczekiwana liczba odwiedzających to ponad 25 000 profesjonalistów.

Jeweler Expo Ukraine to wiodąca innowacyjna platforma dla profesjonalistów z branży, projektantów biżuterii i koneserów sztuki jubilerskiej. Projekt oferuje nie tylko prosty przegląd współczesnych tendencji, ale zapewnia uczestnikom i odwiedzającym możliwość poznania nowoczesnych form i metod organizacji i prowadzenia biznesu, a także finansowania, koncepcji marketingowych i pomysłów reklamowych.

Jest to również platforma edukacyjna: podczas projektu odbywają się fora biznesowe i konferencje na temat pilnych zagadnień rozwoju przemysłu jubilerskiego, a także prezentacje, konkursy, szkolenia i inne wydarzenia tematyczne.

Więcej informacji na stronie: www.jewellerexpo.kiev.ua

Będzie nam bardzo miło powitać Państwa firmę na najwyższej imprezie jubilerskiej Ukrainy!

For further information please visit: www.jewellerexpo.kiev.ua

It will be our pleasure to welcome your company at Ukraine’s top jewelry event!

 

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też