Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

12. Międzynarodowe Letnie Targi Biżuterii i Zegarków JUBINALE

przeczytano 2250

Biżuteria z każdej półki, modowa, designerska, bursztyn, zegarki, komponenty. dodatki modowe oraz bogata oferta szkół i stowarzyszeń jubilerskich to tylko kilka propozycji, które zobaczymy w EXPO Kraków przy ulicy Galicyjskiej 9 w dniach 13-15 czerwca 2019, podczas 12. Międzynarodowych Letnich Targów Biżuterii i Zegarków JUBINALE.

   

Prawie 200 wystawców, z 12 krajów, w tym wiodące na rynku polskim i zagranicznym marki, oraz mniejsze, lokalne przedsiębiorstwa po raz dwunasty spotkają się w Krakowie aby zaprezentować tam swoje najnowsze kolekcje i nawiązać cenne kontakty biznesowe.

Na targach JUBINALE będzie można zapoznać się  z obecnymi i nadchodzącymi trendami, wycenić swoją biżuterię, sprawdzić jej autentyczność, znaleźć wyjątkową i unikatową biżuterię w galerii Trendy Projektantów lub zamówić biżuterię według własnego projektu. Targi te, to także świetna okazja aby zapoznać się z ofertą szkół artystycznych, stowarzyszeń jubilerskich oraz innych organizacji skupiających branżę oraz zdobyć nową wiedzę podczas szkoleń. Wykłady poprowadzi Jerzy Osika, prezes Promedia, wykładowca i trener w zakresie sprzedaży, marketingu, zarządzania, visual merchandisingu, trendów konsumenckich i rynków zagranicznych.

Targi JUBINALE po raz drugi odbędą się równolegle z Targami Upominków i Dekoracji Gifton.top, dzięki czemu w EXPO Kraków, od 13 do 15 czerwca 2019, każdy znajdzie coś dla siebie!

Szczegółowe informacje na temat targów, godzin otwarcia, wystawcach itp., dostępne są na oficjalnej stronie targów – www.jubinale.com.

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też