Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Aktualności TARGI

Platforma Nextrade – nowe narzędzie sprzedaży online dla wystawców Messe Frankfurt

przeczytano 1513

Już w 2019 roku Messe Frankfurt stworzyło nową platformę B2B dla wystawców  targów konsumpcyjnych Messe Frankfurt.

Platforma Nextrade (www.nextrade.market) to prosty w obsłudze, ogólnoświatowy sklep internetowy do zamawiania produktów oferowanych przez wystawców targów Ambiente

i Tendence,którzy w 2020 roku mogą bezpłatnie korzystać z tej nowej formy promocji i sprzedaży produktów.

Koronawirus zmienił nasz świat. Obecna sytuacja szczególnie wpływa na targi, miejsca do networkingu i dokonywania transakcji biznesowych.

Messe Frankfurt GmbH, począwszy od marca br., było zmuszone przełożyć, bądź odwołać wiele imprez targowych, zarówno tych organizowanych we Frankfurcie, jak również  tych, które są organizowane pod brandami największych targów frankfurckich w innych krajach.

Nawet po zniesieniu ograniczeń, potencjalni klienci będą mniej podróżować. Producenci muszą zatem rozwinąć cyfrowe alternatywy - ale jakie? Messe Frankfurt daje nowe rozwiązanie sprzedaży online.

Ta innowacyjna wśród klientów targowych platforma sprzedaży, umożliwi rozszerzenie kontaktów biznesowych nie tylko w trakcie targów, ale przez 365 dni, przez całą dobę. 
Jest to doskonałe narzędzie promocji i handlu szczególnie teraz, kiedy światowa gospodarka cierpi ze względu na obowiązujące ograniczenia.

żródło:

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce

ul. Bohdanowicza 21 lok. 21

02-127 Warszawa

tel. 22 49 43 205

agata.mazur@poland.messefrankfurt.com

 

Komentarze
Jeszcze nikt nie dodał komentarza. Możesz być pierwszy.
Piszesz odpowiedź na komentarz #0
Anuluj
Zobacz też