Bezpłatnie publikujemy prezentacje firm, produktów, ogłoszenia, oferty kupna i sprzedaży maszyn i urządzeń jubilerskich.
Sunrise System sp. z o.o. sp. k. - logo

Sunrise System sp. z o.o. sp. k.


Sunrise System sp. z o.o. sp. k. to agencja interaktywna powstała w 2003 roku jako firma rodzinna. Popularność i skuteczność oferowanych usług SEO i SEM zagwarantowała szybki rozwój i status jednej z największych firm w branży e-marketingu. Od 2013 roku spółka jest częścią międzynarodowego koncernu wydawniczo-medialnego Bauer Media Group, do którego w Polsce należą również takie marki jak RMF, Grupa Interia. Sunrise System wyróżnia status Premier Google Partner , zasięg działania i duża liczba zatrudnionych specjalistów. Doświadczenie i wiedza pracowników Sunrise System pozwalają elastycznie dopasować ofertę do oczekiwań tak małych i średnich przedsiębiorstw, jak i globalnych przedsiębiorstw. Sunrise System koncentruje się na dostarczaniu usług, dzięki którym przedsiębiorcy zyskają przewagę konkurencyjną w Sieci. Przy realizacji biznesowych celów ważne jest dla nas: Indywidualne podejście do każdego Klienta Internet to tak dynamiczna przestrzeń, że działać szablonowo się nie da! Każda strona WWW to przecież osobna historia, specyficzna treść i oczekiwania biznesowe. Twoją stronę obsłużymy wg sprawdzonych standardów, a przy tym mając na uwadze główny cel: Twoje priorytety. Zaawansowana organizacja pracy Mamy na swoim koncie kilkanaście tysięcy obsłużonych stron WWW. Osiąganie efektów i dopinanie terminów nie byłoby możliwe bez dobrej organizacji pracy. Działamy w oparciu o procedury, dzięki którym możemy systematycznie pracować nad stroną naszego Klienta i dokładnie raportować osiągane wyniki. Kluczem do sukcesu są też autorski CRM i dedykowane narzędzia SEM, które rozwijają się wraz z naszymi usługami i potrzebami Klientów. Profesjonalna kadra Zatrudniamy dynamicznych, świetnie zorientowanych pasjonatów e-marketingu. Ich działania wspierają fachowcy z zakresu technologii internetowych, znający m.in. XHTML, PHP, CSS czy tematykę domen i serwerów. Kompetencje naszych specjalistów podnoszą stałe szkolenia i egzaminy certyfikacyjne (np. Google Ads, DIMAQ). Trzymamy rękę na pulsie - monitorując branżowe trendy na całym świecie. Dzięki współpracy z firmami praktycznie z każdej branży gospodarki nasi pracownicy zyskują specjalizację i są do dyspozycji przedsiębiorców z różnych sektorów. Green Sunrise Całego Internetu i tak nie wydrukujemy ... więc tam, gdzie to możliwe, pracujemy na plikach, nie wydrukach. Gasimy światła, segregujemy odpadki. Gospodarujemy zasobami i wykorzystujemy nowoczesny sprzęt tak, by pracować w sposób jak najmniej energochłonny. Dlaczego? Nie jest nam obojętne, jak oddziałujemy na otoczenie. Zapraszamy do wspólpracy.
Diamonds Review - logo

Diamonds Review


Diamonds Review Magazyn branży diamentowej i jubilerskiej. Pismo założone w 2018 r. o ściśle sprecyzowanej działalności, skupionej na popularyzacji fachowej wiedzy z zakresu diamentów jubilerskich, ograniczające przy tym do minimum treści komercyjne. Od 2018 r. stanowi organ prasowy Polskiego Towarzystwa Gemmologicznego. Organ prasowy targów Amberif i Gold Expo. e-mail: sobczakt@wp.pl
Polski Jubiler - logo

Polski Jubiler


Dwumiesięcznik Polski Jubiler ukazuje się regularnie od 1997 roku. Obecnie jest to najbardziej opiniotwórcze pismo o charakterze business-to-business branży jubilerskiej, zegarmistrzowskiej i złotniczej w Polsce. Nakład: 3500 egzemplarzy Nasi czytelnicy to m.in. Właściciele i personel zakładów jubilerskich i zegarmistrzowskich oraz sklepów, hurtowni oraz salonów jubilerskich i zegarmistrzowskich. Kadra zarządzająca producentów biżuterii a także hurtownicy maszyn, materiałów jubilerskich oraz półwyrobów i wyrobów gotowych Doradcy inwestycji na rynku obrotu kamieniami i metalami szlachetnymi Projektanci form złotniczych Uczniowie oraz absolwenci szkół jubilerskich Kolekcjonerzy i zbieracze oraz stowarzyszenia Reklama w miesięczniku Polski Jubiler umożliwia szybkie dotarcie do osób odpowiedzialnych za zarządzanie, wyposażenie, zaopatrzenie i odbiór usług w podmiotach branży jubilersko-zegarmistrzowskiej oraz inwestorów w tym sektorze. Polski Jubiler dostępny jest w prenumeracie i najlepszych salonach prasowych w Polsce. Jesteśmy patronem medialnym wszystkich najważniejszych wydarzeń branżowych: targów, konferencji, seminariów, sesji naukowych.  
PREZESKA.PL - logo

PREZESKA.PL


Platforma biznesowa i portal o nazwie PrezesKa! skierowane są do kobiet sukcesu, przedsiębiorczych i ambitnych, jednocześnie rozwijających swoje firmy zgodnie z ideą słów biznesu - mądrze, konsekwentnie, etycznie i w żadnym wypadku nie za cenę swoich marzeń, pasji, miłości… PrezesKa! to coś więcej niż portal, to społeczności kobiet, które wzajemnie się inspirują i wspólnie szukają ciekawych rozwiązań biznesowych. PrezesKa! to miejsce wymiany doświadczeń, źródło rzetelnych informacji, nietuzinkowych inspiracji, możliwość promocji marki oraz miejsce do zapoznania się z ofertą innych marek. 
Baltic Jewellery News - logo

Baltic Jewellery News


Litewski magazyn branżowy dystrybułowany na międzynarodowych targach i wystawach jubilerskich.
ŚWIAT ELIT - logo

ŚWIAT ELIT


Świat Elit to magazyn polityczno-biznesowy funkcjonujący na rynku wydawniczym od roku 2001. ,Świat Elit jest czasopismem komercyjnym i znajduje coraz większe uznanie wśród czytelników, w wyniku prezentacji i promocji elit politycznych, biznesowych, mundurowych oraz kulturalnych. Od początku istnienia ,,Świat Elit” przedstawia wywiady z politykami różnych opcji politycznych, jak również ludźmi sukcesu, których nie brakuje na rynku rodzimej gospodarki. Magazyn Świat Elit jest źródłem wskazującym na wiele istotnych kwestii dotyczących świata polityki i biznesu. Ponadto na łamach czasopisma prezentowane są wypowiedzi przedstawicieli świata dyplomacji mając nadzieję, że zasugerują one nowe kierunki rozwoju polskiej polityki zagranicznej. Problematyka bezpieczeństwa narodowego, a także bezpieczeństwa w skali europejskiej i ogólnoświatowej, tak istotna w ostatnim roku, znajduje szerokie odbicie w magazynie. Wiele uwagi poświęcono kwestiom związanym z obronnością oraz strategiom rozwoju sił wojskowych i policyjnych. Teksty kulturalne na łamach pisma promują wybitnych polskich artystów o znakomitym dorobku twórczym i międzynarodowej sławie. Przedstawiamy znakomitości świata kultury i nauki. Prezentujemy ciekawe felietony i reportaże. W Świecie Elit możecie Państwo przeczytać także o prestiżowych imprezach i bankietach odbywających się w naszym kraju. Dzięki nam możecie również poznać opinie kreatorów życia społecznego oraz poglądy ludzi polityki i biznesu. Magazyn dostarczany jest m.in. do Kancelarii Prezydenta, Premiera, Sejmu i Senatu, ministerstw, ambasad, placówek dyplomatycznych i przedstawicielstw handlowych poza granicami kraju, ataszatów wojskowych oraz Polonii. Czasopismo kierowane jest także do przedstawicieli lokalnych władz, jak: wojewodowie, prezydenci miast, komendy wojewódzkie, służby mundurowe (wojsko, policja, straż graniczna, straż pożarna) oraz do polskich i zagranicznych przedsiębiorców (m.in. do Parlamentu Europejskiego w Brukseli). Magazyn prezentowany jest również w klubach biznesu, galeriach oraz na wydarzeniach politycznych i gospodarczych w kraju. Świat Elit dostępny jest na stojakach prasowych w ponad 360 wyselekcjonowanych prestiżowych lokalach restauracyjno-kawiarnianych oraz 520 ekskluzywnych hotelach i ośrodkach SPA w większych aglomeracjach miejskich na terenie całego kraju. Świat Elit jest również dostępny w większych salonach prasowych w ogólnopolskiej sprzedaży sieci RUCH, jak również w prenumeracie w sieci KOLPORTER. Od 2016 magazyn jest dostępny także w sieci salonów Inmedio, Relay oraz Empik Cafe. Nakład 10 tys. egz. Cykl wydawniczy - dwumiesięcznik.